Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Trazi se, po svaku cenu se mora naci
jedan izgubljeni KarloS koji je bio tu u mlade dane,
koga su odvezle daleke ladje
a uspomena je toliko draga da za njom bol podmukli tisti
i suza (rekvizit stari) ipak iz srca kane...

Dajem koliko se iste, ako se samo nadje... winklolwink

(http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395369_241150069308286_184552064968087_492451_1965079665_n.jpg)

Da se nije prevario, pa se... wink
Ivan ne dolazi ali ga je ovaj lik zajebao. Prosto je za ne poverovati koliko smara i umara.
Ivan ne dolazi ali ga je ovaj lik zajebao. Prosto je za ne poverovati koliko smara i umara.

Ako ti smeta, ne citaj. Vazi?

Ne lupetaj. Kako da ne citam kad kakis po svakoj temi.

Ne lupetaj. Kako da ne citam kad kakis po svakoj temi.

Paaa... Da ti tata nije zakupio sajt?

Leci svoje komplexe na tvojoj okolini.

Na meni? Nema sanse.

8)
Ja samo razmisljam u cemu je kvaka. Drogiran si? Neko te slagao da si duhovit? Imas poriv da ovde (za razliku od svakodnevnice) budes u centru paznje?
Gde je Karlo i zasto ga nema.... cry

I ja se to pitam... Unhappy

Inace, najavio je da ce u NS i da pijemo kafu ali se izgleda predomislio pa odlozio put ili me je zaboravio...

Karlo, Karlo, nisi dobar! Vrci se ovamo da das objasnjenja ili cemo ti smisliti opaku kaznu... Tongue
Gde je Karlo i zasto ga nema.... cry

I ja se to pitam... Unhappy

Inace, najavio je da ce u NS i da pijemo kafu ali se izgleda predomislio pa odlozio put ili me je zaboravio...

Karlo, Karlo, nisi dobar! Vrci se ovamo da das objasnjenja ili cemo ti smisliti opaku kaznu... Tongue

Reci mu da se vrati! Nedostaje. wink
Ja samo razmisljam u cemu je kvaka. Drogiran si? Neko te slagao da si duhovit? Imas poriv da ovde (za razliku od svakodnevnice) budes u centru paznje?

Uzdah uvek kaze so´ham.

Kad naucis, obrati se meni. Vazi?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:52 am.