Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Slazem se sa tobom Vockice. Ni ja nisam cesto na chatu, ali nekoliko puta sam upala i drustvo je zaista veselo i OK, a koliko vidim veceras i izgled chata se malo promenio u odnosu na juce, nema problema sa ulaskom, ponovo se moze biti i na sajtu i na chatu istovremeno... Takodje, vidim i da se drustvo polako vraca na chat... Kao sto rekoh juce... Easy, bice sve OK! :D

Ne shvatam kako neko moze da govori o necemu sto ne razumei ne zna!Zasto pise o stvarima u kojima nikad nije imala nekakvo,znacajnije, ucesce.Ja sam bio redovan ucesnik chata,ali vise ne,dok se onaj uzas ne promeni.
ZA NE VEROVATI JE DA IMA LjUDI KOJI MISLE DA JE CHAT DOBAR.
Oni ili nisu videli raniji chat ili nemaju osecaj za lepo ili mozda ne zele da budu objektivni,kao sto je recimo Buda,hahahah,koji je rekao,citiram:"Cet je sranje".Iskreno nema sta.Kad bi svi bili tako iskreni.....
Neki ocigledno to nisu u stanju!

Gde si ti procitao u mom postu da je chat lep i dobar? shock Napisala sam da ce sve biti OK, u sustini ljudima treba i malo vremena da se naviknu na novo!
Moj i tvoj ukus se mozda ne slaze i ne podudara, ali je tvoj sigurno bolji od mog? Niko ti nije rekao da se o ukusima ne raspravlja?
Na kraju krajeva, zasto mislis da nisam kompetentna da dam svoj sud o chatu? I zasto mislis da o chatu ne znam nista ili da se ne razumem?
Prosvetli me molim te, ako mi ne objasnis necu znati da koristim chat... shock
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:41 am.