Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo i nase knjige utisaka.
Primamo kritike, a bogami i hvale, za sve goste ili pak stalne clanove koji imaju nesto da kazu o ovom forumu, mogu ovde.
(http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546973_10150625548681852_377366401851_9527393_955292143_n.jpg)
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
< Тата каже да Форум није лош!

(http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/485743_230970627003636_100002721020215_314449_382265021_n.jpg)
Ne mogu da poverujem, hajde nece gosti, stide se, ali vi... vi sto provodite ovde dane, mesece, godine, da nemate sta lepo da napisete za ovaj jedan ludi kutak, jeste da je virtualan, ali je svako pronasao neki deo sebe u njemu, neko je zavole temu i tacno se oseca ko da dolazi svojoj kuci, seda u fotelju dnevne sobe i ispija hladnu limunadu...
Neke teme nose ukus gorcine, i osecaj srama, to su teme gde nas uhvati zuta minuta, gde se smejemo, placemo, izazivamo, svadjamo.
Bilo kako bilo svaka tema je posebna, ako je i pretvorimu u temu bez teme lepa je...

Ja volim ove ljude, volim ovaj forum i rado mu se vracam... a vi ? wink

ne

lazes zlato, lazes duso Tongue

ok.. ne volim bas sve ljude Tongue

Oooo....ko kaze da nema mene ??? :p

U Knjigu bih upisala sledec Smile :

eee...pa ,moras prvo da mi kazes da li zelis pozitivne ili negativne utiske roll .....((http://s20.rimg.info/2ff84505882336ead0d37f0599fa0e53.gif))
Cekajte, idem i ja!!!

Ja volim ove ljude, volim ovaj forum i rado mu se vracam... a vi ? wink

mislila sam da cu da odem... onomad, kada ja budem htela, kad pokazem zube... nisam htela da dozvolim da me neke kalasture oteraju... ispalo je da necu ni da idem... a neke kalasture ispadose prave carice.... hahahaha.... ja o ljudima poprilicno cenim prema prvom utisku, ali svima dajem sansu, jednu, dve, tri.... da se zgotivimo.... sve dok ne tresnem tintarom u zid, a kakav dugi nego sareni... ili to bese tele.... hmmmmmmm.... a neki put se isplati biti beskrajno tolerantan... ma i kad se pojedine pesone iz petnih zila trude da ti stave do znanja kako si totalno OUT... Tongue

elem, iako mi se cini da je nekada davno ekipa bila mnooooooooogo mnogo raspolozenija za zvrljanje i zevzecenje... ostalo je jos podosta forumasa koji se visoko kotiraju na listi cool likova... tako da... heeeeeeeej.... prija druzenje s vama...

ovaj put sam bila, kao ozbiljna... nemojte da me terate opet... jaooooooo kako ja ne volim da objasnjavam da mi je neko gotivan... pa zar se to ne vidi????
Oooo....ko kaze da nema mene ??? :p

U Knjigu bih upisala sledec Smile :

eee...pa ,moras prvo da mi kazes da li zelis pozitivne ili negativne utiske roll .....((http://s20.rimg.info/2ff84505882336ead0d37f0599fa0e53.gif))

pa ne znam ja kakve si utiske ti stekla ovde Smile

Mrzim knjigu utisaka. mrgreen

nemoj da te upisem u crnu knjizicu evil

Ja mislim da ovaj forum nema veeeze sa forumom,osim teme ,,radionica,,koja jedino odoleva sexu,ostale su podlegle sve do jedne,što ne znači da sam protiv.......
Ovde nema nikakvih privilegija za ,,stalne,,članove što smatram da nije u redu,makar neki qrac da dobiju,bilo štaaaa.....
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Neces, volis me mada neces da priznas to. mrgreen

Neces, volis me mada neces da priznas to. mrgreen

sedi jedan i nema vecere za tebe danas Tongue

ženski deo za 4 muški za minus beskonačno Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:56 pm.