Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jebiga ja sam odrastao po parkovima u kojima su bile ljuljaske,smesne raketa i klackalice.....sta daradim,kad sam odrastao u surovom jugosocijalizmu.........
secate li se parkica,mmm?
ako se secate,da li ste bili svesni,da je ta naprava jedina omogucavala da se korisnice nje gledaju u oci...i ono sto je veoma bitno,za koristiti tu spravu uvek je bilo potrebno dvoje,ni vise ni manje,nego dvoje.
o kako volim tu spravu....
kad malo bolje razmislite,jedino je ta spravica imala sposobnost,da vam u nekom delu igre sa njom,ona bi pokretala leptirice,onaj lepi slatki osecaj u stomaku....
...mene je na primer otac vodio u te parkice,i ako me je puno voleo,nije mogao sa mnom da se igra na klackalici...dakle,ta sprava nije stvorena za sve vrste ljubavi.
ona je za dvoje,za par..........i samo tako ona klacka najbolje...
secam se jednom prilikom sam sam pokusao da se klackam...odguravao bih se nogama od zemlje,ka gore....bilo je zamorno,bolele su me pete,jaja su bila kao astornauti u nultoj gravitaciji......a pogledi drugih ljudi u parku su bili zaljecivi,kao da su u sebi mislili,joj pogledaj onu budalu,kako ne shvata igru sa onom spravom...
...a klackati se mozemo uvek i na svakom mestu...nije potrebno puno...
potrebno je samo.....
predlog,mislim dovoljno je uzeti jednu dasku,staviti je na kamen ili neki tvrdji predmet,na suprotnu stranu stavite voljenu osobu....i klackajte!
imate sve sto vam treba....
Ima ko slusa.
Ima ko ne ume da stane.
A ima i ko vidi sve.
...dakle,probali smo sa daskom i nekim tvrdim izvisenim osloncem na koji bi postavili tu dasku i klackali....i ko je probao video je da je osecaj super.
kad sam bio u holandiji,video sam klackalice,malo drugacije od ovih pored kojih sam rastao...ali ih nisam mogao koristiti bez....
ako u vasoj okolini imate parkic sa klackalicama,i imate drago bice....
ovo moze da se vrti citav dan....
Ima ko slusa.
Ima ko ne ume da stane.
A ima i ko vidi sve.

...pa onda,hocemo li malena?...zauzmi mesto
klackalice ja bih ovako ogao kolko hoces.....
klackalice ja bih ovako ogao kolko hoces.....

Ma, pusti nek' traje..dok traje dobro je.................citav zivot do sutra, celi roman do jutra.... :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:26 pm.