Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima li leka od te bolesti uopšte?

Pre nekoliko dana bila svadba u komšiluk. Posle svadbe komšija mi pretukao komšinicu, samo zato što je tokom veselja neko vreme izgubio iz vida u onoj gužvi. Žena nije ništa kriva 100%, ali eto.
Jeste lepa i mlada, što bi se reklo ništa joj bog nije ostao dužan, ovaj njen je prati u stopu pa joj verovatno zbog toga niko ni ne prilazi, takoreći. Bolesna ljubomora je izgleda jedna neizlečiva bolest. Sačuvaj bože i sakloni...

wink Ja bih to kažnjavao zatvorom i to teškim zatvorom sa bukagijama.
a sto, tamo gde se muz izgubi, pa ga zena premlati, to nije nista?
lol
Ne znam koji je bog mene stvorio ali ja na svoje žene nikad nisam bio ljubomoran. Ako će da ide nek ide, ako ima negde bolje.

Zna se granica koju žena ne sme da predje, sve ostalo je dopušteno.
Sta se sve u ime ljubavi nije uradilo i reklo. wink
Lek za takve su cipele br. 49 pred vratima... wink

Ko god bije zenu zasluzuje sve sto ga snadje.I to ne zbog zakonske regulative, nego zato sto je glup i tup.Sa zenama se ni ne raspravlja, ni prepire, ni svadja.
Dok traje razgovor, lepo, kada preraste u nesto od navedenog, cao, zdravo , dovidjenja, okreni se i idi.
Ako ne uradis tako, rizikujes da ispadnes stoka i siledzija.
8)
u principu nisam ni ja ljubomoran, ako me voli svakako ce ostati, a ako me nevoli, nema te sile da je zadrzi.
ipak sam vremenom shvatio da zene vise vole ljubomorne tipove, nekako im vise lezi to svojatanje. mozda misle da ih takav covek vise voli, nemam pojma.
Ja jesam. Kao vuk. I gladna zrtve. I zedna. twisted

Hahahahaaaa.......... lollollol
. . .

Citat:

Žena je najviši podstrek ljudskog stvaranja: ona stoji u zenitu muškarčeve misli i akcije, i njoj se duguju sve lepote i veličine ljudskog genija.
Jeste i Ajnštajna celi svet slavi kao nekakvog genija, a ebavO je našu Milevu samo tako...
Jeste i Ajnštajna celi svet slavi kao nekakvog genija, a ebavO je našu Milevu samo tako...

A njoj bilo lose? shock
Bolesna ljubomora je težak psihički poremećaj a ako je prati nasilno ponašanje, onda i društveni problem. Naše društvo tome ne pridaje neki značaj kao ni ostalim važnim stvarima uostalom...

A njoj bilo lose? shock

Kad sam pročitao u "Večernje Novosti" šta joj je sve radio i kakva pravila zadavao, jedino što sam pomislio bilo je sledeće..., eto još jedne potvrde da genija i ludaka deli samo jedan korak, tanušna linija...

Hahahaaaaaaaaaaaaa................ lollollol

A после је Милева њега, морао јој дати (судским путемWink део лове, што јавности није познато.
Ima li leka od te bolesti uopšte?

Pre nekoliko dana bila svadba u komšiluk. Posle svadbe komšija mi pretukao komšinicu, samo zato što je tokom veselja neko vreme izgubio iz vida u onoj gužvi. Žena nije ništa kriva 100%, ali eto.
Jeste lepa i mlada, što bi se reklo ništa joj bog nije ostao dužan, ovaj njen je prati u stopu pa joj verovatno zbog toga niko ni ne prilazi, takoreći. Bolesna ljubomora je izgleda jedna neizlečiva bolest. Sačuvaj bože i sakloni...

wink Ja bih to kažnjavao zatvorom i to teškim zatvorom sa bukagijama.
Jašta nego u zatvor, i to na dugogodišnju robiju. Da joj više nikad ne padne na pamet da se gubi po budžacima s nekim ebačima-presretačima. Jadni muž. :-(
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:57 am.