Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko su bolji vozaci : MUSKARCI ILI ZENE ?
. . .

Знам само да жене немају везе с паркирањем.
Neozbiljna si, Sladjo! Ne poznajem nijednu ženu koja je bolja od prosječnog muškarca - vozača.

Zna se!!! Smilewink
Neozbiljna si, Sladjo! Ne poznajem nijednu ženu koja je bolja od prosječnog muškarca - vozača.

To je meni urodjena mana ... mislim ta neozbiljnost lol
Što se tiče veštine vožnje, muškarci su mnogo bolji vozači od žena. Znači, ako poredimo muškarce i žene u treznom stanju, muškarci imaju mnogo bolje reflekse i spretniji su od žena, tako da žene za volanom u tom slučaju predstavljaju veću opasnost za učesnike u saobraćaju.
Ali, među muškarcima se nalazi većina najopasnijih vozača, to su oni pojedinci (najčešće mladići) koji voze pod dejstvom alkohola i/ili droga, voze prebrzo, namerno kršeći propise da bi se dokazivali i iživljavali, a neki od njih čak igraju i srpski rulet. Takvima treba doživotno oduzeti vozačku dozvolu.
ja recimo sasvim dobro vozim po gradu i kad sam na autoputu tesko me prestizu..... ali priznajem parkiranje mi nije jaca strana lollollol
postoji klasa ljudi koja dobro vozi

vecina vozi lose, i muskarci, i zene...
bahata zena je opasnija od bahatog muskarca, da li zbog neiskustva ili manje razmislja o saobracaju, pojma nemam...

mozda muskarci za nijansu prevagnu...

Onda ne poznajes dovoljno zena. wink
mi bolje vozimo...ali žena vozač uvek, ali uvek čini muškarca nervoznim bilo da je vozač u drugom autu, ili putnik u postojećem... wink
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)

Ако се гледа у алкохолисаном стању, што је чест случај, онда су ту жене ко темпирана бомба.
mi bolje vozimo...ali žena vozač uvek, ali uvek čini muškarca nervoznim bilo da je vozač u drugom autu, ili putnik u postojećem... wink

naravno, kada ni vi ne izbacujete indeks, kao ni muskarci...
neke od vas voze sa najmanje 15 km/h manje od dozvoljenog a prazan put pred vama... uzas!

lol
hahhaah obično vozim 30 km/h više od dozvoljenog u proseku lollol kažu da vozim oštro, brzo, ali niko nije rekao da je i nepažljivo...tako i živim...to su upravo danas i komentarisali na poslu...

moji prijatelji tvrde da je prava sreća što nemam para za neki bolji auto... shocktwisted

glupo je generalizovati .... to je poenta winkwinkwink
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:17 am.