Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kreme za sunčanje postaju kancerogene kad se izlože suncu!

Prema najnovijem istraživanju koje je sprovedeno na Univerzitetu nauke i tehnologije u Misoriju, jedan od glavnih sastojaka u kremama za sunčanje, cinkov oksid, može da postane kancerogen kada se izloži suncu.

Toliko toga cijem da me glava boli... sta je sa ovom planetom i sa svima nama...
Ovo sve poludelo... Koja svrha i koristi od ovakvih hemicara?
Dali se sve to namerno radi?

Prosle nedelje cujem za kapsule od ljudskog samlevenog fetusa... poceli smo sami sebe da jedemo.

Meni vise nista nije jasno

rollroll
Opusti se. Najveci deo tih naucenjanjanjaka koji svakodnevno pune novine i casopise svojim "genijalnim" zakljucima sa naukom nemaju ni telefonsku vezu.... wink
Opusti se. Najveci deo tih naucenjanjanjaka koji svakodnevno pune novine i casopise svojim "genijalnim" zakljucima sa naukom nemaju ni telefonsku vezu.... wink

Daj boze da je tako.... nego meni se cini da se ima za cilj tamaniti populaciju.... mozda nas je sad vec mnogo...
Mnogo je ocigledniji cilj da se ljudi uznemire..... da kupuju casopise da bi se "obavestili".....

Pre mnogo godina u jedan beogradski list je preneo pisanje jednog americkog "naucnika" koji je tvrdio da kravlje mleko nema nikakvu hranjivu vrednost za coveka...
Moguce da ima veze sa casopisima ....
al puno toga i smrdi....
Koliko proizvoda je izaslo u slobodnu prodaju,a onda isti povuceni... de je tu inspekcija i zasto niko ne odgovara za zdravstvenu ispravnost neceg....
Ovo je prevrsilo svaku meru...
Mnogo je ocigledniji cilj da se ljudi uznemire..... da kupuju casopise da bi se "obavestili".....

Pre mnogo godina u jedan beogradski list je preneo pisanje jednog americkog "naucnika" koji je tvrdio da kravlje mleko nema nikakvu hranjivu vrednost za coveka...
Pa, to je potpuno tačno i logično. Mlijeko je zdravo ali za telad. Šalim se naravno ali činjenica je da u mlijeku nema ništa što je potrebno odraslom čovjeku a da to on ne unosi s drugom hranom.
Sta je sa solarijumima.... receno je da ce biti kontrole stroge... nista od toga.
Receno je da bez licne karte maloletnici nece moci u njemu...nista od toga...
Posmatram ove devojcice koje mi dolaze na noktice...sirote su vec izborane od predoziranosti uv sijalica...
Sta one vide u ogledalu ja stvarno ne znam...

Pa, to je potpuno tačno i logično. Mlijeko je zdravo ali za telad. Šalim se naravno ali činjenica je da u mlijeku nema ništa što je potrebno odraslom čovjeku a da to on ne unosi s drugom hranom.

Slazem se u potpunosti!
A meni apsolutno ne prija... nisam tolerantna na laktozu...
Sta je sa solarijumima.... receno je da ce biti kontrole stroge... nista od toga.
Receno je da bez licne karte maloletnici nece moci u njemu...nista od toga...
Posmatram ove devojcice koje mi dolaze na noktice...sirote su vec izborane od predoziranosti uv sijalica...
Sta one vide u ogledalu ja stvarno ne znam...

Ne moze niko da te sacuva bolje od Tebe..... ako o tim devojcicama ne vode racuna roditelji, ako ih nisu ubedili da to ne treba da rade, drzava to, nikakvim zabranama ne moze da postigne......

Tom logikom mozes da eliminises sve namirnice iz ishrane, ali onda ostaje pitanje s cim ces da uneses u organizam to sto mu je potrebno...
Mene brinu ti lakovi i acetoni, čist otrov. Samo truju omladinu. 8)

Tom logikom mozes da eliminises sve namirnice iz ishrane, ali onda ostaje pitanje s cim ces da uneses u organizam to sto mu je potrebno...
Ne bih se složio. Hajde ti meni navedi bilo koji sastojak mlijeka koji je potreban odraslom čovjeku. A što si stariji mlijeko veoma često postaje i štetno. Zbog masnoća, naravno.
Mene brinu ti lakovi i acetoni, čist otrov. Samo truju omladinu. 8)

Slazem se i s tim... al lakovi su bar za mene i moj poso proslost... samo uv gelovi...
Gelove pazim koje koristim,biram one manje stetne i to je jednom mesecmo... noktici izrastaju i obnavljaju se.
I u vezi toga sam imala zustru polemiku na drugom forumu u vezi kineskih gelove... jeftin materijal... jeftinija korekcija.
Aj sto ne paze musterije nego ne paze ni sebe moje tzv. koleginice koje udisu tu kancerogenu prasinu...
Ovaj sve je već otišao u tri lepe PM.
Mleko je za bebe... koje nemogu da unose drugu hranu... I moje misljenje je da je cak i stetno za odraslog coveka.
Zato postoji sir,jogurt koji je potreban nama velikima... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:46 pm.