Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima tamo neki domar u Vrscu, u skoli, sto se predstavlja kao autor skripti...

Sta mislite o laznom predstavljanju i zasto to ljudi cine?

Da li je to lazni zivot, ili su tu neki drugi motivi u pitanju?
"Sto je babi milo, to joj se i snilo."

A Internet, "zemlja" snova, ispunjava i neispunjive zelje........

konačno da i ovaj lažnjak nešto pametno kaže, evo za nagradu ti Patricia poklanja tvoju omiljenu pesmicu, bravo sve si pogodio ko prstom u dupe

(http://www.youtube.com/watch?v=eAH6nreIvG0)
Manijaka je uvek bilo i bice, dok je sveta i veka rollwink
Manijaka je uvek bilo i bice, dok je sveta i veka rollwink

lepo rečeno
pa mozda taj i jeste autor skripti...svasta covek vremenom nauci...
Većina ljudi se manje ili više lažno predstavlja na Internetu. Mnogi nisu zadovoljni sami sobom, ili se plaše kako će ih okruženje prihvatiti, pogotovo suprotan pol (ili isti pol, ako se radi o LGBT populaciji). Zato mnogi stavljaju tuđe slike kao avatar, i stavljaju izmišljene podatke u profil.
Kao i svugde, i na ovom sajtu ima onih koji se bar delom lažno predstavljaju. Naravno, ima i mnogo gorih sajtova po tom pitanju. Sajtovi kao što su Badoo i Tagged su prepuni lažnjaka, i mutavih profila. Mnoge od tih profila su napravili pojedini korisnici u svoje ime. Takođe, znatan broj profila na Badoo, a pogotovo na Tagged čine profili generisani od strane zaposlenih na sajtu u cilju navlačenja ljudi na sajt, ili automatski generisani od strane ko zna koga u ko zna koje, najverovatnije marketinške i propagandne svrhe.
Ja sam ovde otprilike onakav kakav sam i u realnosti, osim što se u realnosti ne zovem UsamljenoSrce Smile
Ako, kao neko ko je ovde došao tek pre neki dan, uopšte imam pravo da iznesem svoje zapažanje, rekao bih da ovde za sada nisam video profil koji bi imenom, prezimenom i avatarom odslikavao "istinu" ili "realnost" (diskutabilni termini, pa da to ne ekspliciramo dalje).

Ali, kao posebno zanimljive vidove lažnog predstavljanja koje sam do sada ovde primetio, posebno bih izdvojio:

1. Muškarce iza ženskih profila

2. Žene iza muških profila

3. Profile iza kojih su skripte "nigerijske krađe identiteta"

Podstaknut razmišljanjima na tu temu, na blogu sam zabeležio neke lične utiske koji su preopširni za forum, a vi koji ste znatno duže i češće ovde biste svakako mogli da bolje pobrojite neke konkretnije primere i iskustva koja ste stekli sa ovim pojavama...
Ako, kao neko ko je ovde došao tek pre neki dan, uopšte imam pravo da iznesem svoje zapažanje, rekao bih da ovde za sada nisam video profil koji bi imenom, prezimenom i avatarom odslikavao "istinu" ili "realnost" (diskutabilni termini, pa da to ne ekspliciramo dalje).

Ali, kao posebno zanimljive vidove lažnog predstavljanja koje sam do sada ovde primetio, posebno bih izdvojio:

Podstaknut razmišljanjima na tu temu, na blogu sam zabeležio neke lične utiske koji su preopširni za forum, a vi koji ste znatno duže i češće ovde biste svakako mogli da bolje pobrojite neke konkretnije primere i iskustva koja ste stekli sa ovim pojavama...

pročitaj ti malo pre nego što nešto napišeš o "nigerijskoj prevari" kod nas evo ti sajt:

(http://www.mup.gov.rs/cms/resursi.nsf/Nigerijska_prevara.pdf)

pa onu ti temu, koja je bila na isti kalup, admin izbriso, a ti ko majmun (ili majmunica, ne znam prvo šta si ti) zapo pa otvaraš opet istu temu
Odakle ti ideja da nisam procitao?

Mislim da je tema generalna i ne odnosi se na predstavljanje na netu. Sta je to sto tera ljude da se lazno predstavljaju a neke i da zive dvostruke zivote?
imaš ovakvih tema u Arhivi ko salate, nego tebi je cilj da spomeneš odakle sam, ja se svog mesta ne stidim

(http://1.bp.blogspot.com/-suA7RPEqTSs/Tjhz80vO2kI/AAAAAAAAA_o/qSMKjh9qO-Q/s1600/grad-vrsac.jpg)

tu sam negde, pa svrati na kafu i vino

Opet ti lupas glavu sta kako i zbog cega ?

Sta te zabole patka , nek se predstavlja kako ko hoce ?

Ako je to njemu zadovoljstvo ili bilo kome drugom, sta bilo ko ima veze s tim?

rollrollroll

Brate mili zivi i pusti druge da zive wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:28 pm.