Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

bravo za administratora.... obrisao je gomilu nazovi tema.... da, bilo je uzasno gledati sav taj bes, nemoc i prostakluk....

a neke stvari je mozda trebalo ostaviti... da se vidi... ko je ko ovde.... i ko sta radi....

toliko uvreda je palo ovde sinoc..... ni na jednu nije odgovoreno... jer cemu sve to????

ja sam ovde od skoro... ali narode.... hajde da se igramo.... cemu svadje i veredjanja... ne dozvolimo da sitne duse hrane svoje sujete...

cutanje je zlato... nekada ume da bude i lose precutati i gurati problem pod tepih... ali nekada, samo ignorisanjem stvari mogu da se poprave... ili gresim?

mozemo li popraviti ovaj forum? mozemo li se zafrkavati bez psovanja, bez vredjnja, bez postavljanja na ovu ili onu stranu????

i ne ocekujem vash odgovor, ni svadju ovde.... samo... hajmo se zamisliti.... ako volimo ovaj prostor... hajde da damo sve od sebe i popravimo vec jednom stvar....
mozemo li popraviti ovaj forum? mozemo li se zafrkavati bez psovanja, bez vredjnja, bez postavljanja na ovu ili onu stranu????

jebemmukašičicu valjda možemo....................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep

jebemmukašičicu valjda možemo....................Smile))

Sunce ti kalaisano samo psuješ mico lol
Ja sam mračan, arogantan, surov, svirep, devijantan...
jebiga uvek mi izleti...............Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
Ebi ga ti ,nemam tih sklonosti ka istom polu lol
nego sta nego mozemo... juce sam za malo sve obrisala... i onda sam se cula sa jednom super dragom osobom, pomislih.. cek jel si ti blesava... da te ovako oteraju? e nece da moze... ti gotivish ovo mesto... i ima ljudi koji ti prijaju i s kojima se super zabavljas...

znam, nisam ni ja bez putera na glavi... preteram u zevzecenju... ali iza toga nema nikada skrivenih, losih namera... nikada...

eeeeeeeeee..... op cvrc gevezn zajn... sto cu dati da se sve ovde unisti.... ali treba da to uradimo svi zajedno.... HAJMO... wink
Nemam reci za ovu temu...Igraj te se..ali mnogi se zaigraju vise nego sto bi trebalo.. roll
Nemam reci za ovu temu...Igraj te se..ali mnogi se zaigraju vise nego sto bi trebalo.. roll

Nemo da ti dojdem tamo......

da ti obrijem brkove lol
takve sashkic po prsticima... ali kulturno....

makar ti prstici bili i najsareniji wink

Nemo da ti dojdem tamo......

da ti obrijem brkove lol

Čik ako smes Tongue
a jel ima neki zgodan baja za mene da se sigramo roll
karantin prepun zgodnih baja lol ........ ma vrvi...............Smile))
Donna..

– Meryl Streep
Mlado, ludo.... nasla je gde ce da trazi... lol
a koje je teme admin obrisao?
i zasto bravo za njega?
roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:29 am.