Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sve su veca nagadjanja da ce Grcku izbaciti iz eurozone i da ce Grcka biti primorana da opet uvede svoju valutu.
U tom slucaju se predvidja 50% godisnje inflacije nove drahme u startu, drastican porast nezaposlenosti, mozda strajkovi.

Hteo sam ove godine da kolima idem na letovanje u Grcku, medjutim ona nestasica goriva na pumpama od pre nekoliko godina me tera na oprez. Odmor za mene znaci mir, ne zelim nekomociju bilo kog oblika, niti blokade na putevima.

Grcki turizam vec trpi posledice, mnogo su manje rezervacije smestaja nego ranijih godina...

Pitanje je, da li rezervisati vec sada smestaj ili sacekati, ili mozda uopste ne ici u Grcku ove godine?
Kako bi vi uradili?

Prošle godine turizam je Grckoj doneo 10,5 milijardi evra prihoda što je 15,7 odsto grčkog BDP.
ako vec nisi siguran , moj ti je savet sednes u bus i mirna ti je glava..uvek postoji mogucnost da ti se nesto desi, bez obzira kakav auto vozis pa umesto da uzivas imas stresove jureci delove i servise :x
ako vec imas zelju tamo da se setkas rentiras auto na nekoliko dana i nema sekiracije..bar ja tako radim godinama Smile
imam osiguranje pomoc na putu, koja vazi za celu Evropu... a i auto nije bas star... osim toga sta ce mi auto ako ne moze da izdrzi tih 2000 km.
bus... bilo je ranije, no manijaci vode male bebe na more, bebe cele noci placu po busu, gnjavaza ziva...

kolima sam slobodan, mogu da lutam... a i da zalazim u delove gde bus ne ide...
grci nam pokupise svu lovu............. lencuge. wink

Prvo sto rade je kafa i domine........... lol
Ne znam za ovu godinu ali ranijih si mogao da se slikaš ako nisi rezervisao do kraja februara, početka marta. Bar kad je u pitanju ono što stvarno valja. Meni je Grčka bila uvek dobra-dobra mada me ove godine put vodi na drugu stranu. Ako ideš na letovanje, gorivo ne treba da ti bude neki veliki problem jer za tih 10-15 dana ti ne treba više od jednog rezervoara. Pod uslovom da ideš na odmor a ne da jurcaš okolo. Čujem da su ove godine nešto digli cene svega ali nemam baš neku tačnu informaciju...
Postoji jedna prava destinacija za one koji još nisu odlučili. Zbog izbora (koji su upravo završeni) je bila pomalo neizvesna situacija u Egiptu i zbog toga im je propala turistička sezona. Hilton u Šarm el Šeiku, ultra all inclusive - 600 eura. Više nego povoljno, bio sam tamo, i hotel i sve drugo su odlični a za ovu kintu i više nego odlični.
digli cene za nekih 10 do 15 posto a opet ce spustiti akcijski jer nemaju dovoljno turista...
Grčka grca u dugovima roll

Jest da me Grci vole.....................

........ al kad ih iskara..... na granici opet ja kriva...... cry

Kako god, lencuge su to zive................. lollollol

Nemci su im dali lovu EJ! lollollol

Pare za moj staracki dom! twisted

ebes pare u nemackoj, kupis radnjicu suvenira u grckoj. po euro svaki poklon, dnevno zaradis 3000. mesecno neka ti ostane 10 000 cisto. uposlis neke studentice a zimi ne radis. jos nadjes nekog bogatog grka sto gradi brodove... :D :D :D

ebes pare u nemackoj, kupis radnjicu suvenira u grckoj. po euro svaki poklon, dnevno zaradis 3000. mesecno neka ti ostane 10 000 cisto. uposlis neke studentice a zimi ne radis. jos nadjes nekog bogatog grka sto gradi brodove... :D :D :D

Ma bezi... Njihovi muskarci su ruzni.... VOLIM jednog blesavog srba.... a zene su im dlakave bljak! ko sto reko kolega....
Ja imam samo srecu sto se uvek kezim i kazem da sam srpkinja....
Pa imam prednost............ hehehe..... lol

Od sada ce i Grci da placaju POREZ! 8)

Mislim da ti bogati većinom ne grade brodove, već ih kupuju (uvoze) wink
Grcka bas i nema neku ekonomiju, ona je bila pod fasistickim rezimom sve do `70-ih godina, ako se dobro secam. Nekoliko tajkuna i to je sve. Neki tajkuni uglavnom su pravili brodove. Nisam proveravao ali pretpostavljam da grade i danas.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:21 am.