Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

. . .

А треба да пишемо овде?
. . .

А треба да пишемо овде?

neki cemo da citamo a neki cemo da pisemo lollol
O bivsima sve najlepse. wink

pa nije ovo tema o pokojnicima..samo sestro raspali lollol
O bivsima sve najlepse. wink

pa nije ovo tema o pokojnicima..samo sestro raspali lollol

По чему?
bivse su sa razlogom bivse,ne secam ih se namerno. . . . .a na buducim radim . . . valjda. . . . 8)
Buducih nema...Briga me za bivse .. Da je valjalo i sad bi trajalo

lolwink
Mnogi ljudi prolaze kroz nas zivot i u onom periodu kada smo bili sa tom osobom ona je za nas bila prava, zato ne bih da "raspaljujem" po bivsima, ipak su oni bili moj izbor. Wink
Zato neka im je sirok put. Wink
dragi nas zare,
okupili smo se danas na ovom tuznom mestu da se oprostimo od tebe..
bio jedan od retkih ko je svakodnevno mogao da me nasmeje...uzivala sam u svakom trenutku provedenom sa tobom na ovom forumu..
posto te vise nema medju nama mogu otovoreno da priznam pred svima da si ti jedna dusa od coveka, jedna divan nezan muskarac koji ustvari nikad ne pije pivo i ne podriguje..smrc,smrc
u nadi da ce ove moje reci nekad stici do tebe, oprastam se od tebe, ruke mi drhte...inace bih ko zna sta jos napisala crycrycry
ko o cemu baba o ustipcima..ova tema je posvecena svim nasim bivsim forumasima rolllol
dragi nas zare,
okupili smo se danas na ovom tuznom mestu da se oprostimo od tebe..
bio jedan od retkih ko je svakodnevno mogao da me nasmeje...uzivala sam u svakom trenutku provedenom sa tobom na ovom forumu..
posto te vise nema medju nama mogu otovoreno da priznam pred svima da si ti jedna dusa od coveka, jedna divan nezan muskarac koji ustvari nikad ne pije pivo i ne podriguje..smrc,smrc
u nadi da ce ove moje reci nekad stici do tebe, oprastam se od tebe, ruke mi drhte...inace bih ko zna sta jos napisala crycrycry

Jedino za pivo nisi u pravu wink
Pa, imam bivse i medZ' bivsim forumasima. lol
Pa, imam bivse i medZ' bivsim forumasima. lol

ne znam ti ja to..ja sam tada bila mala rolllol
ko o cemu baba o ustipcima..ova tema je posvecena svim nasim bivsim forumasima rolllol

Па како ћемо изаћи на крај, кад су се неки преобукли и сад више нису бивши.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:54 pm.