Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Imao sam kosmaran san, sanjam ja da je cela moja porodica na nekom okupu kod mene, neka festa, ne znam ni ja sta...
I onda dodju neka velika kola, izlaze trubaci, pa neki ljudi veseli i poznata cura sa sajta pod velom. Krenuse pravo prema meni a meni se noge posekose. Moj cale se najbolje snasao, prilazi njenim roditeljima (odmah smo ih prepoznali) a oni fiksirali pogled pravo na mene. Ona se malo povukla u stranu, trazim joj pogled a ne vidim pod velom.
Ja vidim moj cale me vec zeni, njeni rodjaci vec krenuli da me grle, neke i da ljube, heeeeeeeeej ljudi moji pa nije bilo reci o svadbi, pa hteo sam malo jos da prozivim! I san traje i traje i dzabe se ja objasnjavam, niko me ne slusa... vadim se ja na razne razloge, trazim slamku za spas ali vidim, ne gine mi zenidba!

Uh, kad sam se probudio i shvatio da lezim u svom krevetu, nisam vencan i imam ogromnu kolicinu poslova da uradim danas. Koje olaksanje...

Hteo sam da vas pitam, kako bi vi postupali da se odjednom nadjete u situaciji da morate da se ozenite?

lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:04 pm.