Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Odakle se nakupilo ovih tupana na Forumu. Jel su to neki novi clanovi, ili stari koji se preobukli, ili su mozda dosli sa drugih sajtova i drzava, posto tamo nisu imali uspeha, ili su to mozda neki nasi duplikati koji pod novim Nikom koriste izraze vulgarnosti, a da bi pod starim ostali fini i kulturni, ili su to mozda, . . . dodajte . . .
Kao i u realnom životu, i na Internetu nas ima svakakvih. Ova naša virtuelna krčma ima širom otvorena vrata za sve putnike koji putuju po virtuelnom drumu u potrazi za zabavom, prijateljstvom, ljubavlju i drugim stvarima. Neki će ovde samo svratiti na pićence, proćaskati i ptodužiti svojim putem. Neki će se zadržati malo duže, i vremenom će se uklopiti u ovo naše društvo Smile
. . .

Да се приметити најезда нових Никова у врло кратком времену. Нормално против повећања чланства нико нема ништа против, али с обзиром на садржину постова који новокомпоноване придошлице објављују мислим да им је сасвим други циљ од упознавања и културне забаве овде.
Kao i u realnom životu, i na Internetu nas ima svakakvih. Ova naša virtuelna krčma ima širom otvorena vrata za sve putnike koji putuju po virtuelnom drumu u potrazi za zabavom, prijateljstvom, ljubavlju i drugim stvarima. Neki će ovde samo svratiti na pićence, proćaskati i ptodužiti svojim putem. Neki će se zadržati malo duže, i vremenom će se uklopiti u ovo naše društvo Smile

Ма то је све ОК, али ова најезда, по садржини постова, као да има циљ неког растурања раје. На колко места сам прочитао "форум у распадању", није ли то неки смишљени потез можда неке "друге куће" да се овде убацују провокатори, што није немогуће. Разумем да је конкуренција саставни део тржишне економије, ал зато се треба борити против оваквих били они наши или "њихови".

Не разумем људе, који брже боље отворе нови налог и истог дана/момента "јуришају" на овај Форум да би без пардона изнели низ вулгарности према наком.
Ма то је све ОК, али ова најезда, по садржини постова, као да има циљ неког растурања раје. На колко места сам прочитао "форум у распадању", није ли то неки смишљени потез можда неке "друге куће" да се овде убацују провокатори, што није немогуће. Разумем да је конкуренција саставни део тржишне економије, ал зато се треба борити против оваквих били они наши или "њихови".

Samo ako se dokaže da je neko plaćeni provokator-štetočina, takvoga treba izvrgnuti ruglu, i zafrkavati ga. Na osnovu malog broja postova, teško je doneti tačan zaključak o nekome.

OVde sam odavno i uvek se pricalo da je forum pukao. Ali on postoji i dalje ovakav, kakav je. wink
. . .

Није се раније ово дешавало, био је ту списак негде старих чланова, што је овде сада уопште незамисливо утврдити иоле реалне чланове.

OVde sam odavno i uvek se pricalo da je forum pukao. Ali on postoji i dalje ovakav, kakav je. wink

Слажем се с тобом, имаш стажа, ал ја овде бих причао о најезди отварања нових никова и правац на форум, то сигурно раније није било тако.
Znam neke ljude i to mi je dovoljno, za duplikate me bas zabole... twisted
Ja sam ovde nekih 7 meseci ....Jesam li ja novi član ili stari clan?
lollollol
lollollol

Koga briga, nasa si... wink
. . .

И то ми није јасно!? Имате на гомили места два Ника причају један с другим о сасвим безбезним стварима, и односу на тему. Шта тиме хоће да покажу? Или да растуре тему, или им/му је досадно па један лик прича са два налога.
lollollol

Jesam wink
. . .

И то ми није јасно!? Имате на гомили места два Ника причају један с другим о сасвим безбезним стварима, и односу на тему. Шта тиме хоће да покажу? Или да растуре тему, или им/му је досадно па један лик прича са два налога.

Ima ovde puno ljudi na forumu, koji koriste razne teme kao pričaonicu, tj. mesto za chat. Bolje bi bilo da odu u pričaonicu, pa da tamo kuckaju do mile volje. Naravno, ima i tema na forumu, od kojih sam i ja otvorio poneku, koje su otvorene baš u svrhu razgovora koji se ne drže neke konkretne teme.
S druge strane, kada bi se baš svi uvek držali teme (npr. ja se uglavnom držim teme), neke teme bi zbog malog broja postova brzo otišle u zaborav. Čak i neki ne baš posebno zanimljivi postovi će se bar nekome dopasti, i na taj način, makar kvantitetom, održavati forum u životu Smile
lollollol

Jesam wink

Добра си ти цура, и фина!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:46 am.