Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Setas po mraku, niko te i ne primecuje, to ti odgovara ... zasto!? Izadjes li na svetlost ... pa svi ce videti tvoje oziljke a to nije ni malo lep prizor niti ga ti zelis bilo kome priustiti. Rezis, grizes, kidas ali ne zato sto ti je to neki hir koji rado ispunjavas nego zato sto ti je to u krvi, u ostalom, bolje ti da povredjujes nego da budes povredjen ... logika stvari, zar ne!?
Sve to savrseno dobro funkcionise dok te svetlost ipak ne pronadje ... a ona ima nacina ...
shock
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ne znam, meni deluje kao ispovest zlostavljanog pit bul terijera... shockshock
neeeeeeeee....neko je se možda vratio.... dobrodošao :D :D :D :D
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Setas po mraku, niko te i ne primecuje, to ti odgovara ... zasto!? Izadjes li na svetlost ... pa svi ce videti tvoje oziljke a to nije ni malo lep prizor niti ga ti zelis bilo kome priustiti. Rezis, grizes, kidas ali ne zato sto ti je to neki hir koji rado ispunjavas nego zato sto ti je to u krvi, u ostalom, bolje ti da povredjujes nego da budes povredjen ... logika stvari, zar ne!?
Sve to savrseno dobro funkcionise dok te svetlost ipak ne pronadje ... a ona ima nacina ...

Novi heroinski zavisnik.

Novi heroinski zavisnik.

Ej, ne vredjaj mi prijatelja, vazi?

Zasto bi on bio ovisnik heroina, ha?
Aj malo promuckaj glavu. Kao drugo ovisnici heroina uopste ne razmisljaju o takvim stvarima, vec ne misle nista.

Crno bez belog ne postoji, kao ni svetlost bez tame. wink
Ođe niko nikog ne vrjeđa, a šo je u tebe šuplja glava pa ne shvataš šalu, onda se i ne guraj nos đe ti nije mjesto.
. . .

. . . и би светлост, и би тама . . .
i tako setas, setas, i odjednom:

BUMMMMMMMMMM!

naletis na otvorena vratasca kredenca i vidis sve zvezde!

lol
bolje ti da povredjujes nego da budes povredjen ...

To je apsolutni mrak.
Svetlo i tama me podsetiše na nešto što rekoh pre neki dan:

Hoću svetlo, neću mrak,
šta će meni mladom brak Smile
Ko su ovi ljudi!?
Ne znace mi nista, zemlja po kojoj gazim.

Novi heroinski zavisnik.

Ej, ne vredjaj mi prijatelja, vazi?

Zasto bi on bio ovisnik heroina, ha?
Aj malo promuckaj glavu. Kao drugo ovisnici heroina uopste ne razmisljaju o takvim stvarima, vec ne misle nista.

Crno bez belog ne postoji, kao ni svetlost bez tame. wink

Aham onda je speedball. lol
Ođe niko nikog ne vrjeđa, a šo je u tebe šuplja glava pa ne shvataš šalu, onda se i ne guraj nos đe ti nije mjesto.

Ti uopste nemas glavu. 8)
vidi nato, postavljac teme redovno postavlja teme, da bi preosetljivo reagovao na komentare.
projektuje ugrozenost, iako ga bas niko ne dira.
ne verujem da mu je to neki originalni stil pojavljivanja, pre ce biti neka trauma iz detinstva.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:00 am.