Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Čitam juče u neke novine, neki naši poznati psiholozi i seksolozi preporučuju uzdržavanje od seHa do formiranja nove Vlade.

Preporuka se odnosi na sve patriote koji misle dobro ovoj zemlji i ovom narodu.
Kažu, uzdržavanje od seHa bi omogućilo da sva pozitivna energija gradjana i naroda bude usmerena ka našim čelnicima i liderima, što može da doprinese formiranju Vlade koja će budNe u najboljem interesu naroda i države. U vezi sa tim apeluju posebno na ženski rod u Srbiji, da ne popušta i ne dopušta dok se ne vidi šta će biti.

Patriote, neka se sad oglase.
El će da ispoštuju preporuku ili ne?
Tolko za narod i za državu valjda možemo da učinimo?
To formiranje Vlade neće da traje ni tri četri meseca, u vrh glave.

8)
a da li to suzdrzavanje mora da vazi i kada otputujem u inostranstvo?
roll
Kalimero, kada bismo tako razmišljali, bilo bi to veoma rizično kockanje sa našim ionako slabim natalitetom roll
Čitam juče u neke novine, neki naši poznati psiholozi i seksolozi preporučuju uzdržavanje od seHa do formiranja nove Vlade.

Preporuka se odnosi na sve patriote koji misle dobro ovoj zemlji i ovom narodu.
Kažu, uzdržavanje od seHa bi omogućilo da sva pozitivna energija gradjana i naroda bude usmerena ka našim čelnicima i liderima, što može da doprinese formiranju Vlade koja će budNe u najboljem interesu naroda i države. U vezi sa tim apeluju posebno na ženski rod u Srbiji, da ne popušta i ne dopušta dok se ne vidi šta će biti.

Patriote, neka se sad oglase.
El će da ispoštuju preporuku ili ne?
Tolko za narod i za državu valjda možemo da učinimo?
To formiranje Vlade neće da traje ni tri četri meseca, u vrh glave.

8)

Тешко је то извести кад ми имамо секс и без секса shock
Тешко је то извести кад ми имамо секс и без секса shock

Da, *ebe se njima za narod roll
Svako postimo jos i to da nam zabrane...
. . .

Ја не постим, и малопре дођох с оног посла Tongue

p.s.

Треба неки Анекс уговора.
a da li to suzdrzavanje mora da vazi i kada otputujem u inostranstvo?
roll

Kao dokazanom patrioti, jedino ako si u Holandiji, će ti se oprosti i ako ne ispoštuješ suzdržavanja do kraja.

To bi već bila glupost. wink
Kalimero, kada bismo tako razmišljali, bilo bi to veoma rizično kockanje sa našim ionako slabim natalitetom roll

Da, da, toliko smo mi neki u Srbiji "aktivni" po tom pitanju da nam se za poslednjih deset godina narod smanjio ni manje ni više nego za oko 300.000 duša.

Neki se ne seksaju već godinama, pa im ni ta tri četri meseca dok se Vlada ne formira ne bi nešto mnogo značila.
Vala ako sam mogo da se suzdržavam zadnjih pet godina mogu i do nove vlade.........samo ko će mi garantuje da ću da oprcam nešto po formiranju vlade????
Svako postimo jos i to da nam zabrane...

To bi više bio jedan vid pritiska na ove naše lidere da se dogovore.

Patriotizam na delu.
pa vlada, valjda lollollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
pa vlada, valjda lollollol

Još kad bih znao koji Vlada pa da ga častim pivom 8)
"Ključ" rešenja je u rukama žena.

Samoorganizuju se i objave, dragi naši nema seksa dok se Vlada ne formira i tačka.

To je za muški svet gore nego mala plata, nestabilan kurs, nesigurnost posla i šta ti ja znam, digla bi se nevidjena tenzija i lideri bi se dogovorili u roku od tri dana.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:30 am.