Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

............. sta da radim.................. lollollol

.......... da zovem "u pomoc" Sladji................ wink

Holandijaaaaaaaaaaaaaa........ daj nabaci malo gHaneee BA! 8)
(http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/480492_496421113708205_1052410085_n.jpg)

....................... :D :D :D
(http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553064_255684761211346_1756891644_n.jpg)

........... kad mi neko postavi kamenje na put---------

----------- mora racunati s tim - da cu ih podici i gadjati ga u glavu njima. 8)
"Iznenadićete se, ne pogađa me ljudska glupost. Pogađa me – pamet. Glupost je samo jedan nivo, jedan vid naše inteligencije. Ono što me plaši je sama inteligencija, ako se uzme kao antagon intuiciji. (Intuicijom se plašimo atomske bombe, inteligencijom je, uprkos tome, proizvodimo.) Isuviše joj verujemo, fascinirani smo njome, premda nam realnost za to ne daje nikakve povode. Glupost najčešće prepoznajete. Možete joj se odupreti (recimo). Ponekad ne možete, ali je ona u principu izbeživa. Protiv inteligencije, čiju stvarnu svrhu i rezultate ne možete predvideti, ne možete se boriti. A često i nećete. Prirodno je, jer vam se čini inteligentnom. Kad shvatite da ste nasankani, kasno je."

-------------------- 8)
Teraj dalje. 8)
Ne dozvoli, da neko ima kontrolu nad tobom. Svaka tvoja reakcija je dokaz da neko jos uvek ima moc.
Don't give them the satisfaction! Take the power back! 8)
(Take The Power Back )
Ja sam mračan, arogantan, surov, svirep, devijantan...
... losi momenti nas prate kao kolona na auto-putu. Dok sibas, ne mogu ti nista, ali ih se nakupi, vuku se za tobom kao krokodilski rep i samo cekaju da usporis. I kad to ucinis, gotov si, pregaze te. Svi odjednom. Ali onda protutnje. Odu. I nemoj da juris za njima, pokusavajuci da ih obidjes, kao sto sam ja ucinio. To ne moze. Smanji gas, preuzmi kontrolu, vrati se u svoj ritam. Idemo dalje...
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/303694_487404647952050_755728448_n.jpg)

lolTongue
... losi momenti nas prate kao kolona na auto-putu. Dok sibas, ne mogu ti nista, ali ih se nakupi, vuku se za tobom kao krokodilski rep i samo cekaju da usporis. I kad to ucinis, gotov si, pregaze te. Svi odjednom. Ali onda protutnje. Odu. I nemoj da juris za njima, pokusavajuci da ih obidjes, kao sto sam ja ucinio. To ne moze. Smanji gas, preuzmi kontrolu, vrati se u svoj ritam. Idemo dalje...

Vozi Mujo autoputem a na radiju javljaju:

- Molimo vozače koji idu autoputem da pripaze, jedna budala vozi u suprotnom smeru...
- Šta jedna, stotine...rasrdi se Mujo... shock
lollollol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep

ma ebes to bona micoooooo........... ko ce bona mene da pretekne?

.... ne mere niko, moj audi je najbrzi........... lol

............... aj upadaj.................. da se vozamo okolo..... lollol
Teraj dalje. 8)
Ne dozvoli, da neko ima kontrolu nad tobom. Svaka tvoja reakcija je dokaz da neko jos uvek ima moc.
Don't give them the satisfaction! Take the power back! 8)

Ne dozvoli da nas rastaveeee.............. zlicooooo ..............

............ vjesticoooooooooo - moja! lollolwink

- Molimo vozače koji idu autoputem da pripaze, jedna budala vozi u suprotnom smeru...

..................... hahaha............. lollollol

lollollol
Upravo prodala! lol
A jel sad ova tema neka od onih gde treba nešto pametno da se napiše? shock
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:08 pm.