Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zbog toga što nije pevao himnu pred utakmicu sa Španijom, selektor reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović vratio igrača Fiorentine sa priprema reprezentacije.

novi selektor nacionalnog tima srbije je po dolasku na tu funkciju, nagovestio da ce insistirati na uvodjenju novih pravila ponasanja za reprezentativce... izmedju ostog... svi su morali da stave potpis na ugovor ili gde vec, da ce pevati himnu... dakle... ispravno ili ne... e pa mladicu, ako si potpisao, shta se sada pravish pametan?

meni je u neku ruku tuzno, shto kult reprezentacije mora da se stvara na ovaj nachin, ali na zalost, josh uvek veliki broj nas srba, ne oseca prema himni, nacionalnoj zastavi i grbu... ama bash nishta... josh uvek su, na utakmicama reprezentacije, popularnije divljachke pesme, baklje i topovski udari od civilizovanog ponashanja...a ovi mladi ljudi su ipak nechiji idoli i po meni nije loshe od nekuda krenuti sa budjenjem nacionalne svesti... o da... izgleda veshtacki nametnuto, ali za par godina ljajiceva ruzna epizoda ce biti zaboravljena, a neki novi duh ce se osetiti... da se kladimo?
novi selektor nacionalnog tima srbije je po dolasku na tu funkciju, nagovestio da ce insistirati na uvodjenju novih pravila ponasanja za reprezentativce... izmedju ostog... svi su morali da stave potpis na ugovor ili gde vec, da ce pevati himnu... dakle... ispravno ili ne... e pa mladicu, ako si potpisao, shta se sada pravish pametan?

meni je u neku ruku tuzno, shto kult reprezentacije mora da se stvara na ovaj nachin, ali na zalost, josh uvek veliki broj nas srba, ne oseca prema himni, nacionalnoj zastavi i grbu... ama bash nishta...

Koliko znam, Ljajic nije Srbin..... roll
Много се тај Љајић нешто прави паметан. Зато је и добио батине.
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
Srbe samo sloga spasava... Wink
A sloge nema, niti ce je ikada biti. 8)
covek je pazarac, muliman... ali igra za tim SRBIJE

a i pazar je josh uvek u srbiji... zar ne?

ko ga je tukao po ushima da potpisuje da ce poshtovati pravila igre?
Много се тај Љајић нешто прави паметан. Зато је и добио батине.

mali dupetom zatvara mnoga vrata.... shteta!!!
Jedne prilike kada je bilo sv. prvenstvo u fudbalu, zadesim ti se ja u jednom restoranu u N Pazaru...prenos utakmice, nasi igraju sa Nemcima mislim....ja sam bila sokirana kada sam videla da niko ne navija za Srbiju...Prosto nas ljudi mrze roll
da znam... oni navijaju za tursku... jeste to malo shashavo... ali nije bash da nas mrze.... navijachi ne predstavljaju sve pazarce, zar ne?

secam se i kad je mirsad jahovic... danas turkdzan igrao neku tekmu protiv hemofarma... pola pazara doslo u vrsac da ga bodri...
Srbija..... a to je ona zemlja južno od Laudanovca shockshockshock
Nema šta himna nam je suviše nacionalna i obraća se Bogu kroz srpski narod...ne znam oni moraju da se pomire sa činjenicom da žive u Srbiji i da je Srbija njihova zemlja a to tek možda kroz koju generaciju.
jok bre..... srbija je na SEVERU!

vi s juga, kao po obichaju, pojma nemate!!!!!!!!! Tongue
Nema šta himna nam je suviše nacionalna i obraća se Bogu kroz srpski narod...ne znam oni moraju da se pomire sa činjenicom da žive u Srbiji i da je Srbija njihova zemlja a to tek možda kroz koju generaciju.

To ce da moze, znas kada, nikada!!!! wink
a i himna je za proliv bože pravde, ko da čekamo neku milostinju, Prava himna za nas Srbe je MARŠ NA DRINU, pa da ti se sledi krv u žilama, srce zalupa najjače............to je himna!

Ne kapiram , zvezdaš sam ali ne kapiram?!

Ne kapiram , zvezdaš sam ali ne kapiram?!

Misliš da ona kapira, to samo lupeta. shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:41 am.