Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pozdrav svima! Smile
Interesuje me koliko ljudi ima na ovom site-u koji igraju WoW.
Pisite na kom serveru igrate, kome pripadate... Interesuje me sve :D

Ja igram na spidernet romania serveru. Imam bloodelf warlock-a lvl 80, GS je patetican oopslol
igram MW lvl 3000, internacionalna familija... pcujem zingu i fb.
lol
. . .

Ја не играм, ал зато волим свирање q-цу :D
(http://www.youtube.com/watch?v=0mR0_nFTato&feature=related)
Pozdrav svima! Smile

Ja igram na spidernet romania serveru. Imam bloodelf warlock-a lvl 80, GS je patetican oopslol

A? shock
Pozdrav svima! Smile

rollrolloopsoops
Cekajte, idem i ja!!!
Pozdrav svima! Smile

Odakle kamera snima ... siguran sam da je tu negde ... lollollol
Ja nemam pojma o cemu se ovde radi...
Ja nemam pojma o cemu se ovde radi...

Па то, бар откад сам ја овде, никад није ни било битно Tongue

Пиши како си провела летњи распуст!
WoooW!!!... lollol

Tako mlada pa već gejmerka. wink

Mnogo mojih mlađih kolega igra tu megalomansku igru softw. kuće Blizard. Lično sam više cenio njihov Starcraft (onaj iz devedesetih godina)...

Uopšte gledajući video igre današnjice su saranile klasićne društvene a i druge misaone igre, poput šah-a, Go-a, Monopolli-a, Ne ljuti se čoveče, Riziko i td... Sve u svemu, svet kada su to igre u pitanju, nikada neće više biti isti... Svet je bukvalno postao svet interpretacije i nazovi društvenog (netovskog) života. Iskreno, žalim za onim vremenom kada je društveni život bio život realnog druženja...

No pustimo patetiku. Kada već pominješ rumunske server sisteme za netovska okupiranje mozgova i atakovanje na vaš mlad i još neiskvareni mozak i na vaše golemo slobodno vreme, pomenuo bih rumunsku soft - firmu, Ubisoft koja već čitavu deceniju izbacuje video igre inspirisane drugim svetskim ratom i bitkama na moru.

Reč je o serijalima "Silenthunter". Ja ih pratim još od vremena kućnih računara (Spectrum, Comodore, Amiga ...) negde sredinom osamdesetih i početak devedesetih...

(http://i46.tinypic.com/25gbfxc.jpg)

Silenthunter III je simulaciona strategija bitaka Nemačke podmorničke flotile na Antlantiku, kada su u prvim godinama četrdesetih nemačke snage zauzele čitavu Evropu i kada su nemci britansku flotilu zarobili, na sopstvenom ostrvu...

Živototvornije su mi igre koje podržavaju stvarni ljudski antagonizam i prirodu ljudskog uma, a ne izmišljotine megalomanskih projekata u kome su svet nekakvih alijansi i hordi popularnog WOW-a, potpuno inkriminisale moć analogije i svojstvo, istorijski utemeljenog učenja...

Gledaj da se time mnogo ne zaluđuješ...

Pozdravlja te čika Kole wink

(Game Over)

Konacno da neko shvati o cemu pricam :D
Ne zaludjujem se previse, makar ne u zadnje vrijeme. Znam da igrica uopste nije realna, ali eto... Prije 2 godine poceh da igram sa ekipom iz kraja i nikako da prestanem... Smile
Od ovih "realnijih" igrica igram WoT (World of Tanks) i CoD.
NFS igram od malih nogu Smile
Moze se reci da sam gamer, ali nisam zaludjenik koji ce citav dan da provede ispred kompa, uglavnbom u kasnim vecernjim satima koljem Alijansere :D
Pozdrav svima! Smile

Ја волим дисипативно тунелирање. Врло је интересантно!
WoW ne igram, jer se to kosi sa mojim principima neplacanja za igre...
U zivotu nisam kupio ni jednu originalnu igru (niti cu), tako da sam igrao samo Warcraft III sa svim ekspanzijama.
Inace ja sam gejmer od vremena c-64 i stelovanja glave na kasetofonu... Smile
Prvo sto sam igrao online je bilo American Army jos sa modemom, a u zadnje vreme igram aktivno World of Tanks i bas ga gotivim.
Kole, znaci tisi onaj treci ljubitelj Silent Huntera u nasoj zemlji? lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:32 pm.