Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

i takoooo, josh koji sat i iscurece mesec dana muvanja panchevaca... zao mi malo, moram da priznam, slatki su mi kao najsladja chokolada, a svi znate koliko ja slatkishe obozavam... momci, chista devetka za umetnichki dojam... bila bi i desetka, ali bre, opirali ste se najstrasnije, ni jednog ne uspeh da smuvam...

negoooooooo, devojke... vi to bolje znate... koji josh grad ima takav potencijal?

ili mislim se neshto... dal da im produzim mandat? a? shta kazete? wink
lollollol
Da sam na tvom mestu, produzila bih mandat! lol
Nemoj, da bacas pusku u kukuruz, a tako dugo ih juris, nisu oni nesalomljivi... lolwink
Нису! И ја чекам да ме нека обради Tongue

(http://g.ikimg.com/c/s_c414253c8b.jpg)
a ja se jadna ponadala ovde će lepimo sličke nekih lepih predela, zelenilo, cvećo, borići, šumići, pa d odmorim oči........... kad ono gospojica našla da priča o zagađenom PaMčevu....................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ko ga jednom proba, taj se navuce opasno.... lol Na PaMcevo mislim... lol Na muskarce.... manje, vise... 8) Tongue
Ko ga jednom proba, taj se navuce opasno.... lol Na PaMcevo mislim... lol Na muskarce.... manje, vise... 8) Tongue

Па није баш јасно или мање или више, велика је разлика Tongue
Da se ja baČim na Nislije i juznu Srbiju??? lol
. . .

У(зWink Саву, ту сам ја!

ajd ti ovamo a ja cu tamo.... da se menjamo pa koja duze izdrzi... lol

jedino da ti ja nadjem kakvog momka kod mene u selu, nego jel mora da bude celav reci ti meni? roll
Vazi, Biljo ali molim te, ostavi mi knjigu sa uputstvom, kako se "handluju" muskarci kod tebe. lolwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:34 am.