Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam kako u vasim gradovima... al pojedinim tzv. biznismenima dani bas i ne prolaze brzo.
Ne znam sta se desava u Srbiju al ovih dana interventna upada u 6 ujutru ko u Americkim filmovima... pretresa sve zivo i jos uvek ne odlaze iz grada nesto traze shock
Ministarstvo unutrasnjih poslova za kriminal resilo da nesto radi .... Mnogi su uhapseni,mnogi ostali bez posla...
Mislim da i u drugim gradovima nije bolje.
Dali to Srbija pokusava da spase budzet tako sto ce od mafije da pokupi i oduzme sve nelegalno steceno (kao Putin)?
Ili se pojavio neko mocniji kome taj isti poso treba?
A moze tu svasta da bude ... ko zna sta se sad odjednom desava.
Al znam da su bili mnogo bahati i nisu krili svoju moc... Eto doslo im glave raskos i bogatstvo.

E rasime , Rasime neko ti preuzima biznis!!!

Rat bez rata...tiha revolucija.... Padose, kuce, stanovi, zgrade,vikendice,auti,firme,kamijoni,jahte.... e Srbijo a kao sirota si!
Pa siroti smo mi, temelj na kome stoji ta Srbija.
to je posao policije. sve bi to bilo u redu, ali zasticene zverke opet nece niko pretresati. a i posle slucaj moze da odlezi kod suda koju godinu, taman da zastari...
Na zalost moju pa sam videla bahatost njihovih zena .... sta ce sad sirote... a mislile su da mogu da gaze sve pred sobom.... i policajcu samar je znao pasti... i nikom nista!
Joj sta ce sad roll
to je posao policije. sve bi to bilo u redu, ali zasticene zverke opet nece niko pretresati. a i posle slucaj moze da odlezi kod suda koju godinu, taman da zastari...

Au mislim da ovog puta nije tako... sve po hitnom postupku.... Sve je drugacije...
Udarila mafija na mafiju....
31 maja smo dobili sudske izvrsitelje i polozili su zakletvu :!: idea
politicko pozicioniranje

Polako ... vlada jos nije sastavljena videcemo ko ce biti zasticen... U Subotici se vlast nije menjala....ostalo je isto...

lepo to zvuci u nekim evropskim zemljama, ali u Srbiji, gde maltene u svakoj kuci se nalazi oruzlje, malo teze ce nekom oduzeti kucu... bit ce i krvi...

Au mislim da ovog puta nije tako... sve po hitnom postupku.... Sve je drugacije...

To se zove uklanjanje konkurencije. Neki provincijalci su mislili da mogu da otimaju od veče ajkule al su pogrešno mislili. Srbija je zemlja gde je svaki dinar podeljen i nije moguče nači zlatan rudnik. Ako si več i našao zlatan rudnik, onda je on več nečiji i to nekog mnogo zajebanijeg od tebe. Da ne objašnjavam dalje... roll

lepo to zvuci u nekim evropskim zemljama, ali u Srbiji, gde maltene u svakoj kuci se nalazi oruzlje, malo teze ce nekom oduzeti kucu... bit ce i krvi...

Koji pistolj...o cemu ti... Ovo su ozbiljne akcije... i doticni je posedovao pistolj i i ogromnog kera ...ni zalajao nije! I hop

Koji pistolj...o cemu ti... Ovo su ozbiljne akcije... i doticni je posedovao pistolj i i ogromnog kera ...ni zalajao nije! I hop

nece specijalci na malog coveka, samo na zverku...

To se zove uklanjanje konkurencije. Neki provincijalci su mislili da mogu da otimaju od veče ajkule al su pogrešno mislili. Srbija je zemlja gde je svaki dinar podeljen i nije moguče nači zlatan rudnik. Ako si več i našao zlatan rudnik, onda je on več nečiji i to nekog mnogo zajebanijeg od tebe. Da ne objašnjavam dalje... roll

Bice da je tako Rasim Ljajic je ukrao poso kad je doso na vlast...sad je vreme da se vrati Beogradjanima kojima je otet... a u pitanju je tekstil.... a mislim da ne gresim... A ovima bilo malo sa autima, pa presli i na tekstil i na jos puno toga.... nikad dosta...ljudi su alavi strasno.

nece specijalci na malog coveka, samo na zverku...

Pa o zverkama i pricam... konacno su poceli po redosledu al pravom... A ne od sirootinju.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:06 pm.