Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Juće, tokom pauze za doručak, sednem u baštu ednoga kafe bara u centru grada. Ispijam kaficu i kuliram na prolećnom suncu, bez naprezanja. Al ne lezi vraže, kulirajući tako počnem da prisluškujem razgovor za susednim stolom. Dva muškarca otprilike tridesetih godina sede i onako neobavezno ćaskaju.

Kaže jedan...

E, svašta sam u životu i video i čuo, al da je čOek zaljubljen u svoju ženu, to nisam verovao da može da bude. Na to će njemu onaj drugi..., jeste brate, jesi li ti video kako on gleda u nju, kao da nema nijedne druge na svetu... Pa se obojica onda glasno iščudjavaju, kako je uopšte moguće da je taj neki treći zaljubljen u svoju ženu. Na kraju se njih dvojica složiše da to baš i nije normalno.

Iako nije lepo što sam prisluškivao, moram priznati da sam se nasmejao, baš onako od srca. Smile

DakleM...

Biti zaljubljen u svoju ženu i nakon dužeg zajedničkog života sa njom da li je to uopšte moguće i da li je normalno?

Meni je prvo bilo smešno, a onda kad sam se malo bolje zamislio, učinilo mi se da su ova dvojica možda i u pravu.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:08 pm.