Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Inspirisana SomebodyNew linkovima na temi " sta bi ste pitali Boga" nametnulo se kao potreba da se otvori i ovakva tema, jer na onoj kod Boga guzva pa ko ne moze da ceka moze i ovde da pita, izvoli Zlico sad linkuj lollollollol
Znaci li to da samo Zlica sme da postuje na ovoj temi? roll
jok bre Secerlemice, moze svako nego me ona inspirisala da otvorim ovakvu temu, jesi videla sta postuje tamo , te prljavi ples te hus hus ima srece sto Bog jos spava pa nije video to, mene sramota sta ona postuje oops
. . .

А шта ћемо с онима који не верују ни у Бога ни у ђавола, нека трећа тема?
Djavolu bih dusu dala za merak,
ja ga volim sto je takI veseljak... lollollol
. . .

ne moras da verujes da bi pisao na ovoj temi ( to ne verovanje je i onako Djavolja rabota) winklol
Pitao bih ga je li on ili bog stvorio DAMICU..ona je pakleno blesava i andjeoski dobra lol
Pitao bih ga je li on ili bog stvorio DAMICU..ona je pakleno blesava i andjeoski dobra lol

meni je tu Djavo sumnjiv roll
Sta bi ste pitali Djavola da mu dodjete na istinu?

De si brate?..............Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Sta bi ste pitali Djavola da mu dodjete na istinu?

De si brate?..............Smile))

tacno sam i mislila da ste u rodu lol
. . .

ne moras da verujes da bi pisao na ovoj temi ( to ne verovanje je i onako Djavolja rabota) winklol

Да, свакако!
Inspirisana SomebodyNew linkovima na temi " sta bi ste pitali Boga" nametnulo se kao potreba da se otvori i ovakva tema, jer na onoj kod Boga guzva pa ko ne moze da ceka moze i ovde da pita, izvoli Zlico sad linkuj lollollollol

Hm... Ako se radi bas o njemu licno...........

Ja bi ga izbegavala. 8) lollol
Svi mi nosimo u sebi i andjela i djavolcica. Smile
Nešto mislim, ako mu dodjem na istinu, neću više imati pitanja... roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:17 pm.