Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dragi forumski drugari, kao sto znate za nekoliko sati pocinje evropsko prvenstvo u nogometu, najbitnijoj stvari svakog muskarca (ako je pravi, naravno i nema problem sa rucnim zglobom). lol

Razmisljam, da bi bilo dobro, da otvorimo i nasu virtuelnu kladionicu i da se izjasnimo, ko nam je favorit i da se prokomentarisu tekme. 8)

Moji favoriti su Holandjani i drzim im fige, da budu naj, naj! Smile

Samim tim vam otvaram vrata i srdacno vas pozivam, da se maximalno angazirate i budete duhoviti u svojim "sportskim" komentarima.

Neka se lopta sutne! lol
shock pa pojma nisam znala.................. znači sad će pizza da se pravi na veliko.............. za izvoz................... uf.............Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Пази овако, свака част постављачу теме, али молим да преиначи реч "ногомет" јер ја не знам шта иста значи и да се даље не користи. Јер као што је рекао Вук С. К. Фудбал је пре свега ствар народна.

Друго, ногометаши ће у својој групи проћи као боси по трњу.
Девојке и жене ће морати да се мало издувају у кухињи или негде напољу.
А фудбалера Србије нема зато што је Европа против Србије. Smile
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
Prava tema samo u pogrešnoj godini... roll
RM, izvini ako te "bode" rec nogomet ali imaj u vidu, da ja tu rec nisam napisala namerno kao provokaciju, nego sam je napisala, zato sto je u SLO koristim, jer sam rodjena ovde. Wink
Interesantno, ne znas sta ti znaci domaca rec nogomet, a draze ti je, da koristis stranu fudbal (football)? lol
Kakav patriotizam, da ne poverujes... Tongue Ljudi moji, koji ste vi? Srbi ili Englezi? lol
Сад сам урадио истраживање - У Словенији се штошта не зна. 8)

Прва реченица на википедији о фудбалу је
Nogomet je moštvena igra z žogo in eden najbolj priljubljenih športov na svetu z izjemo Severne Amerike

Морам користити реч енглеску када је у Енглеској настао и на њега се мисли, а Словенци који преферирају теорију да је настао у С. Америци требало би да користе акцентовану шпанску реч - fútbol или португалску futebol. Но, и једна и друга верзија упућују на енглеско исхидоште. Што значи шта. да су Словенци најпаметнији народ на свету. wink
cemu izvinjavanje za nogomet?ako cemo bas po vuku,mnogo je shvatljivije nego fudbal.no nije tema idemo dalje....
dakle kako sam razumeo,ti predlazes da se malo ovde kladimo,malo komentarisemo.....lepo.nego ono sa rucnim zglobom mi bas nije bilo jasno?...da li je ...ne vredi,nejasno 100%
Сад сам урадио истраживање - У Словенији се штошта не зна. 8)

Прва реченица на википедији о фудбалу је
Nogomet je moštvena igra z žogo in eden najbolj priljubljenih športov na svetu z izjemo Severne Amerike

Морам користити реч енглеску када је у Енглеској настао и на њега се мисли, а Словенци који преферирају теорију да је настао у С. Америци требало би да користе акцентовану шпанску реч - fútbol или португалску futebol. Но, и једна и друга верзија упућују на енглеско исхидоште. Што значи шта. да су Словенци најпаметнији народ на свету. wink

Duso moja, a gde u slovenackom tekstu pise, da je nastao u S. Americi??? Ja citam i pise da je nogomet najpopularniji sport u celom svetu osim u S. Americi (ona je izuzetak, tamo nije toliko popularan). 8)
8)
Sta me zezas, a dobro znas, da ne provociram... lol
Ooo prvenstvo Smile
dakle mnogo kiflica,piva i...vreme mi je za skitnju lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
sva sreca pa pored sebe imam coveka koji ne voli da gleda utakmice, eh, jos i zene da izbaci i da ih ne gleda, gde bi meni bio kraj, bio bi idealan winkwink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Najbolje sad sve da izbaci. Ako do toga baš i dodže, izbaciče i tebe pa se na miru vratiti fudbalu, ženama i pivu... lollollol
Kontrice moja mama ima jednu finu "izreku"-da svaki muškarac voli fudbal,pivo ili žene (ili sva 3 naravski lol ) a ako ne voli ništa od toga-begaj od njega,taj je najgrđi.
Ko zna kaki on porok ima.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:56 pm.