Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dok se Evropsko prvenstvo u fudbalu ne svrši pravi muškarci će retko biti u prilici da svrate na forum i nešto otkucaju.

Ne znamo kakav je odnos naših članica prema fudbalu i prenosima fudbalskih utakmica, ali ovo je tema na kojoj mogu da upišu svoje frustracije dok je prvenstvo u toku.

Bolje i to nego da lupaju tanjire i čaše po kući ili da se svadjaju sa ljudima i odvlače im koncentraciju.

Smile Lep pozdrav.
A sto?

Zar ne sme svako da ima svoj hobi? shock

Ja taj vas svet ne razumem. wink
Ako si u Nemačkoj nisi na Marsu, isti je to svet moja Nato samo su običaji i navike drugačije.
Ako si joj reko :-D
JA VOLIM FUDBAL I FUDBALERE
Ako si u Nemačkoj nisi na Marsu, isti je to svet moja Nato samo su običaji i navike drugačije.

Ma jok..... Znas da su svabske zene dobre fudbalerke. wink

Ovde gotov sve zene gledaju fudbal. 8)
Blago se onda Nemcima, ne ostavljaju ih žene na miru ni tokom evropskih i svetskih prvenstava.

Kod nas u Srbiji je drugačije.

Muškarci gledaju fudbal i piju pivo, dok žene za to vreme idu na izlete, šetaju ili trče pored reke, idu u šoping, pozorište ili bioskop, a ako su skromnijeg imovnog stanja prave interne ženske žurke po kućama i stanovima i zajedno gledaju turske serije koje se daju na televiziji.
Djes bona,jebo tebe i sebe

Dje s´ ba medjede.............. winklol
Blago se onda Nemcima, ne ostavljaju ih žene na miru ni tokom evropskih i svetskih prvenstava.

Kod nas u Srbiji je drugačije.

Muškarci gledaju fudbal i piju pivo, dok žene za to vreme idu na izlete, šetaju ili trče pored reke, idu u šoping, pozorište ili bioskop, a ako su skromnijeg imovnog stanja prave interne ženske žurke po kućama i stanovima i zajedno gledaju turske serije koje se daju na televiziji.

To bi bilo previse dosadno za zapadni svet. lol
Šta ima? U švabijama? U grockama?
Drvece raste, trava zeleni.................... wink

Cujem, tamo se beru tresnje... A ja nisam tu... cry

Nabaci koju! lollol
obrane.kasni ti informacija
Breeeeeeeeeeee.... lol

Neeeee, javili mi juce iz Grockama.... 8)

Stipso jedna! Smederevac, ha! lollol
Pa neces da posaljes par tresanja.......................... cry
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:29 pm.