Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dali neko zna dobro mesto na zlatiboru za provod. Unapred hvala
Pedja, povedi nas, pa cemo da ti pokazemo. 8)
Pedja, povedi nas, pa cemo da ti pokazemo. 8)

Duhovito nema šta Smile
Dobrodosao na forum. Smile
Ja sam bila na Zlatiboru samo jednom, tako da nisam prava da ti odgovorim na ovo pitanje. Wink
Taka ti je Zlica.......... prvo ti poželi dobrodošlicu da se opustiš, a onda te išamara.................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Dobrodosao na forum. Smile
Ja sam bila na Zlatiboru samo jednom, tako da nisam prava da ti odgovorim na ovo pitanje. Wink

Познајем солидно Камчатку, и Петропавловск, на Златибору би залуто :D
Taka ti je Zlica.......... prvo ti poželi dobrodošlicu da se opustiš, a onda te išamara.................Smile))

lollollol

To će naš Tantal da te sprovede Smile
Ja nisam nikad bila na Zlatiboru,a Kopaonik poznam ko svoje prste Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

lollollol
E, za ovo ces dobiti dve roditeljske, a ne jednu... lol
Mica je definitivno najbolji poznavatelj Kopaonika, meni je pokazala i najskrivenija mjesta lollollol
Mica je definitivno najbolji poznavatelj Kopaonika, meni je pokazala i najskrivenija mjesta lollollol

И . . . Tongue
I? Pa, Duvnjak zalut'o... Nikako da se povrati co'ek. lol
I? Pa, Duvnjak zalut'o... Nikako da se povrati co'ek. lol

А ти све гледала?
Najbolja mesta za provod su ti van Zlatibora.
Ali, ako hoces da ti oderu kozu sa ledja, cele Partizanske Vode (BanditenWasser) su tu i zeljno te ocekuju, pocev od parkiranja pa na dalje, ocekuj da u crvenom plasticnom kiosku platis kafu kao u centru Londona.
A i ceo Zlatibor je boooooooring...Jedino je dobar da vozis neku enduraljku po okolnim livadama, samo skini tablice jer ce lokalci odma da te prijave, bilo je nekad letenje sa motornim zmajem, i njih su oterali...
Zlatibor=skupo, a dosadno...

Nemoj da ides tamo.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:45 am.