Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ah bre ,ja izgleda bas puno gledam filmove...film je baaaas dobar,opisuje trip lika koji umire(mi to ne znamo do kraja filma,inace)sta on vidi tj.kako je povezao likove koji su se okupili oko njega(imao je car acc.)kako cuje,sta cuje,itd.mnogo je interesantno kao eto jedna od mogucih varijanti dok odlazimo.....da se tako izrazim.sta znam ja vam preporucujem da pogledate,uopste nije dosadan kao sto zvuci kad ja napisem,hehe...mislim nije blag film...eto.dajte vi meni nesto kazite sta da gledam.volim sve zanrove
"Rosenkrantz And Guildenstern Are Dead" pod obavezno kao i "Legend of 1900"
Rosenkrantz And Guildenstern Are Dead" pod obavezno kao i "Legend of 1900"

U bre cunnilingus,pa dok izgovorim ovu dvojicu iz naziva moram da izlomim jezik.
Pa da preporucimo:drama BLISKOST(Closer) sa J.Roberts i Jud Law; ruski odgovor na Gospodar prstenova - Nocna straza(fantastka,drama,horor,sve po malo...) i Saw - jeziv horor...
Sve su novi i odlicni filmovi... Neka jos neko preporuci dobre filmove, ali da budu novi...
j.rob. bas ne volim,a i drame su mi onako;kladim se da je sto put bolja drama sa nikolas kejdzom'gospodar rata'do j...je film,nocnu str.sam gledala-da li znas da ima jos dva nastavka film?a SAW nisam,hvala bas cu da gledam ,volim horor..
Ne stojim bas ja ispred televizora i gledam sve dok ne naidje dobar film....Za ove filmove sam saznao tako sto sam pronasao odlicnu kritiku...Mislio sam da je najboli film nikolasa kejdza Napustajuci Las Vegas ili kako su ga preveli, kojim se i proslavio,ovaj nisam gledao pa neznam... A BLISKOST je po meni najbolja drama u zadnjih 5-6 godina, koja pokusava da objasni odnose suprotnih polova, treba pogledati pa kritikovati....
SAW i nije neki film, 28 Days Later je dobar film strave. nije bas klasican horror, ali je bolji od mnogo cega sto se horrorom naziva, obavezno pogledati.

bas sam skoro gledao i Mechant Of Venice i Brothers Grimm, odlicni filmovi! Al Pacino je odlican, a i sam film je fenomenalna ekranizacaija Sekspira; a Terry Gilliam standardno divan.
e da cunnilingus je u pravu,gledala sam sve to svaki film je dobar,ovaj saw sam jbga vec uzela gledacu ga danas ,pa cu da vidim....a to drame o odnosima supr.polova,bas nisu za mene,hvala ,verujem da je super film,ali sta znam..romantika i patetika i tako to..nije to moj fazon...
DA znam sve u vezi NOCNE STRAZE. Lepo sam rekao ruski odgovor na G.prstenova- znaci trilogija. Drugi deo se zove DNEVNA STRAZA i vec je snimljen, samo ako kod nas dodje do kraja 2006 bice dobro, mada neverujem(verovatno kasnije). Treci deo se zove STRAZA U SUMRAK i bice na americkom engleskom(prave ga i ameri. zajedno sa rus.)sto nadam se nece upropastiti film. Cak postoji i knjiga, pokusao sam da je nadjem, ali izgleda da je kod nas nema...Da li mozda zna neko??
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:59 am.