Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Juce sam u gradu vidjela klinku koja nije imala preko 7 godina.
Crne, "iscijepane" lateks helanke, lila majica sa animal printom i 2 roza pramena u kosi. Nisam mogla da se suzdrzim i rekla sam "Majku li ti droljastu je**m, kako te pustaju da takva izadjes iz kuce?!". Onda mi je prisla njena majka i rekla mi kako nema potrebe da tako pricam. kako je ona jos uvijek mala i da je takvo oblacenje za nju bezazleno. shockshockshock
Ja sam i dalje u soku. :D
Jesam li ja stvarno toliko konzervativna ili njena majka treba na psihijatriju? rolllol
Naravno da je van pameti malom detetu nametati takav stil oblačenja i ponašanje u skladu sa tim. Deca sve upijaju kao sunđer i inače kopiraju ponašanje i stil svoje majke. To dete će svakako misliti da je takav trend oblačenja krajnje ispravan, jer "mama uvek najbolje zna". :?
Da.
Nisam ja neka svetica, ali svom djetetu nikad nebih dozvolila da se tako obuce, barem ne dok ne odraste dovoljno za takvu garderobu.
I ne kapiram njenu majku koja ima nekih 30-ak godina u faci, a "na dolje" kao da ima 18...
Bolesno, ali skroz...ili je naka seljndzura koja je iz opanki uskocila u stiklu...ili bolje receno dodala je na pomenute twisted
Dzoni
U mom gradu ima dovoljno takvih. Kao i frajera koji su prodali kravu da bi kupili BMW-a, ali je ovo neprevazidjeno.
Za par godina treba da vidim klince od 10 godina kako se "ovo-ono" u praku?! rollshocklol
hahaha, i sta kazes...
"I ne kapiram njenu majku koja ima nekih 30-ak godina u faci, a "na dolje" kao da ima 18..."

pitacu te za neku godinu jel kapiras hahaha
(http://www.youtube.com/watch?v=Eiev1lFoIrs)
U mom gradu ima dovoljno takvih. Kao i frajera koji su prodali kravu da bi kupili BMW-a, ali je ovo neprevazidjeno.
Za par godina treba da vidim klince od 10 godina kako se "ovo-ono" u praku?! rollshocklol

E a koji je to grad ,ja bi da kupim neki model bmw-A
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMW)- је ваљда у Минхену :D
Mishljenja sam da u gore iznetoj dilemi nedostaje podroban opis kako je majka bila obuchena?! roll Jer,ako se broj i boja majchinih pramenova ne poklapa sa ćerinim,ili u josh grdjem sluchaju,majka uopshte nema pramenove,to ukazuje na narushavanje tradicije i prenoshenja vrednosti "s`kolena na koleno",a samim tim i na duboku opshtedrushtvenu devijaciju i nezadrživo srljanje u propast celokupne nacije.Majci ne zameram razliku u starosti izmedju glave i tela,koliko joj zameram shto se ne prihvati igle i konca i okrpi helanke svog deteta. shock

PS...zoo-aplikacije na lila majci podržavam,jer prirodu treba voleti i poshtovati,kao aksiom nadiruće nam ekoloshke svesti 8)
. . .

Читај то боље што држиш у руци, један човек не чини нацију.

p.s.

Познат ти је термин и "аксиом" - тек толко да знамо како да се поставимо у причи.
je li, Crna, sta ima ti da pridjes nekome i da je vredjas, da nanosis traumu malom detetu?
sutra ces prilaziti momcima, sa roza pantalonama, pa takodje prigovarati?
u doba moje mladosti su bile u modi crvene pantalone za momke (tada jos za pederluk niko nije ni cuo), a direktor skole je to zabranjivao, iako se pantalone prodavale u nasoj najelitnijoj socijalistickoj robnoj kuci, renomiranog jugo proizvodjaca.
ukratko pusti decu da se oblace kako zele, njena majka ima pravo!

izvini ali za to je kriva drzavna politika koja obesmisljuja i uopste bvljenje poljoprivrednim radovima! winkwinkwink
Juce sam u gradu vidjela klinku koja nije imala preko 7 godina.
Crne, "iscijepane" lateks helanke, lila majica sa animal printom i 2 roza pramena u kosi. Nisam mogla da se suzdrzim i rekla sam "Majku li ti droljastu je**m, kako te pustaju da takva izadjes iz kuce?!". Onda mi je prisla njena majka i rekla mi kako nema potrebe da tako pricam. kako je ona jos uvijek mala i da je takvo oblacenje za nju bezazleno. shockshockshock
Ja sam i dalje u soku. :D
Jesam li ja stvarno toliko konzervativna ili njena majka treba na psihijatriju? rolllol

Nisi ti konzervativna ti si nekulturna i nevaspitana! evil

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMW)- је ваљда у Минхену :D

A de da nabavim kravuu shock
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:04 am.