Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Stvarno ste mi zanimljivi koliko se primate na neke stvari, kao na primer u mojoj temi "Normalno ili ne". Tako da mi je stvarno zao sto moram da vas prekinem u olajavanju mene na taj nacin, eo ovdje me sad pljujte kako i ovo lazem Tongue
Prije svega, svaka cast onome ko je rekao da je cijela ta stvar izmisljena. Donekle je u pravu. Wink
Prije nego sto pocnem da vam objasnjavam o cemu se radi, da vam kazem da sam ja na ovom glupavom sajtu iz ciste zajebancije, znaci niti mislim da je ovdje ista ozbiljno niti ocekujem da neko misli da sam ja ozbiljna.
Dakle, da pocnem:
1. Tako obucenu curicu sam zaista vidjela.
2. Njena majka je stvarno izgledala onako kako sam i opisala.
3. Nista nisam rekla toj curici, niti mi je to palo na pamet. Prokomentarisala sam sa prijateljicom kako mi nije u redu da ovako obucena seta.

E, zar stvarno mislite da postoji neko ko bi to rekao djetetu i da postoji majka (ma kakva ona bila) koja bi precutala sve to? shock
Znaci, taj dio sam dodala, cisto da stvar malo zakuvam i da isprovociram par ljudi. WinkTongue
Posebno one koji su me takodje pljuvali a nakon toga, na zalost, izbrisali komentare. To su neke satro postene forumasice ciji sam profil otvorila iz ciste radoznalosti i ostala iznenadjena i sokirana. Pronacice se same, ne zelim da ih imenujem, vidim da je ovdje na forumu IN pricati lose o nekome a ne reci njegovo ime.

Ne znam ni koji mi je sad bio da vam objasnjavam sve ovo, vjerovatno ste malo pretjerali sa nekim komentarima i ne razmisljate dovoljno. Tongue

Znaci, shvatili ste?
Curi nisam nista rekla, izgleda onako kako sam je opisala i i dalje stojim pri tome da to nije u redu.

Zadrzacu jos par stvari za sebe, recicu ih ako me dovoljno isprovocirate. Tongue

'Ajmo... 3... 2... 1... Komentari tipa "Ne lazi" su UPRAVO POCELI Tongue

Jedva cekam da vas sad cujem Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:29 am.