Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

stvarno nije parodija na crnomacinu temu sa devojcicom ali ja malo pre videh bakutu od nekih 70godina, vitka sa lepom frizurom, u svetlim "cigaret" pantalonama i animal print majici, sandalama sa visokom potpeticom. Nisam nista rekla, nisam joj *bala mater droljastu, cak naprotiv pogledala sam je sa divljenjem jer je jedna negovana, vitalna i moderna zena, SVAKA CAST ! Ne smem ni da pomislim kako bi neki forumasi reagovali da vide ovako nesto u svom malom gradu roll
stvarno nije parodija na crnomacinu temu sa devojcicom ali ja malo pre videh bakutu od nekih 70godina, vitka sa lepom frizurom, u svetlim "cigaret" pantalonama i animal print majici, sandalama sa visokom potpeticom. Nisam nista rekla, nisam joj *bala mater droljastu, cak naprotiv pogledala sam je sa divljenjem jer je jedna negovana, vitalna i moderna zena, SVAKA CAST ! Ne smem ni da pomislim kako bi neki forumasi reagovali da vide ovako nesto u svom malom gradu roll

Ja cu ti kazem...

Vid je mala, ohoho, cek cek, evo je ide, i....Pu leba ti...

A ortaci okolo axaxaxaxaxa... lollollol

Prekoputa mene zivi jedna bas takva bakuta, tako da sam ja naviko... wink
ja sam se odusevila bez zezanja :D

Hvala ti. Smile To mi vise ljudi kaze. 8)
Sto da ne...

Al znas sto je to, nije ona nikad radila na njivi, bacala seno na tavan, i kopala kukuruz ko mi ovde, pa zato ostala uscuvana... wink

Ova preko puta mene je sahranila tri muza, i sad trazi i cetvrtog... lollollol
I ja cu kada porastem. Smile

da sahranis tri muza i trazis cetvrtog, jesam dobro razumela? roll

............... gradu kazes ha............. lollollol
ja zivim na selu, pitam ljude koji zive u gradu kako bi reagovali da vide to sto sam ja videla, kako bi ti reagovala da vidis ili kako si reagovala kad vidis nesto slicno?
(http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/523039_409094252458147_2088872419_n.jpg)

.......................... lollollol
I ja cu kada porastem. Smile

Nisi pocela na vreme, tesko da ce muzevi stici da zavrse prirodnom smrcu roll
ja zivim na selu, pitam ljude koji zive u gradu kako bi reagovali da vide to sto sam ja videla, kako bi ti reagovala da vidis ili kako si reagovala kad vidis nesto slicno?

.............. Cool................. lol

Mene bake i deke vole............................ wink

Neka se baka doteruje, skrenuće pažnju nekom deki wink Meni zasad pažnju skreću mlade i lepe Smile
radi se o tome da je bila potpuno mladalacki obucena, ja sam bila odusevljena interesuje me kako bi vi reagovali da vidite neku takvu vitalnu i modernu baku lol
radi se o tome da je bila potpuno mladalacki obucena, ja sam bila odusevljena interesuje me kako bi vi reagovali da vidite neku takvu vitalnu i modernu baku lol

Kako bih reagovao :?: Pomislio bih: Za 50 godina bih možda muvao i ovakve winklol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:46 pm.