Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Senzacionalno u Beogradu-Brzi sastanak

xx. juna sa početkom u xxh pruža Vam se prilika da za vreme trajanja jednog prosečnog sastanka upoznate desetak osoba suprotnog pola. U prijatnom okruženju kluba xxxxxx uz uslužno osoblje, laganu muziku i čak 4 besplatna pica po izboru imate priliku da se sretnete sa ljudima sličnih interesovanja, obrazovanja , sklopite prijateljstva, ali i sebi pronadjete budućeg partnera.

Učesnici će biti dočekani od strane organizatora koji će ih upoznati sa procedurom I pravilima Brzog sastanka.

Upoznavanje počinje tako što učesnici sedaju u parovima za sto, na način koji odredjuje organizator, da bi se nakon 10 minuta dao signal za promenu mesta – pri čemu dame ostaju na svojim mestima, a gospoda prelaze za sledeći sto i tako redom dok se svi ne upoznaju. Po standardima ovakvog načina upoznavanja 10 minuta je sasvim dovoljno da odredite da li među vama postoje simpatije i privlačnost, i istovremeno dovoljno kratko ukoliko Vam se učesnik ne dopada.

Upravo pročitah ovo na jednom blogu i u prvi mah sam prevrnula očima. Videla sam ovakve fore u američkim filmovima pa mi je i asocijacija bila opet još jedan uvoz sa zapada.

Šta vi mislite o tome? Da li biste se prijavili? Zašto? I šta biste očekivali?

(detalji za zainteresovane na)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:27 pm.