Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Upravo sam procitao neku repliku od jednog uvazenog clana ovog foruma i to me je inspirisalo da otvorim ovu temu. Naime, da se ovog momenta nalazimo u kafani, u pravom smislu te reci, koju bi vi imali ulogu? Dakle, postoji pevaljka koju niko ne zeli da slusa, jos manje da je gleda, tu je neobrijani debeli kelner sa sve cigarom u ustima, imamo i mracnog tipa u cosku koji sve posmatra ispod oka i nesto gundja, teta koja sedi za sankom i prebacuje nogu preko noge ne bi li dobila besplatno pice itd. Budite kreativni, ja sam dao samo par primera a svi znamo da se u kafanama moze svasta videti. Smile
interesantna tema ali ja ne zalazim po kafanama, ova je prva u koju sam usla :D

I... kako ti se cini? Smile
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Ja sam pevačica MIRA KOBRA I BICU MU ZENA DOBRA

samo zene, kakva je ovo kafana, gde je mracni tip, gde je konobar s cigarom , samo pevaljku vidim i ti evo sto prekrstas noge lol
Svaku noc sam pijana,godine potrosila,al te noci sretoh tebe.evo ko ce da me zeni
tako nekako ide,mnogo dobra pesma :-D
moze i NOVČANICEEEE,NOVCANICE,TURBO SUKI IZ RANE
Uzi, molim te da zatvoris ovu kafanu ili barem otpusti ovu pevaljku molim te :?

samo zene, kakva je ovo kafana, gde je mracni tip, gde je konobar s cigarom , samo pevaljku vidim i ti evo sto prekrstas noge lol

Hehehe my dear ucinilo ti se da sam to ja, ja kao i ti na takva mesta ne zalazim
a ti to sedis napolju pa bio odraz u ogledalu , izvini ucinilo mi se, nece vise nikad da se ponovi oopsoopsoops
Uzi, molim te da zatvoris ovu kafanu ili barem otpusti ovu pevaljku molim te :?

Rastera sve potencijalne goste lollolwink
a ti to sedis napolju pa bio odraz u ogledalu , izvini ucinilo mi se, nece vise nikad da se ponovi oopsoopsoops

Hehe opet ti se ucinilo...mora da si se vec napila il si pijana dosla shockSmile
Upravo sam procitao neku repliku od jednog uvazenog clana ovog foruma i to me je inspirisalo da otvorim ovu temu. Naime, da se ovog momenta nalazimo u kafani, u pravom smislu te reci, koju bi vi imali ulogu? Dakle, postoji pevaljka koju niko ne zeli da slusa, jos manje da je gleda, tu je neobrijani debeli kelner sa sve cigarom u ustima, imamo i mracnog tipa u cosku koji sve posmatra ispod oka i nesto gundja, teta koja sedi za sankom i prebacuje nogu preko noge ne bi li dobila besplatno pice itd. Budite kreativni, ja sam dao samo par primera a svi znamo da se u kafanama moze svasta videti. Smile

Јбг-а, тешко ми је поистоветити се с неким, јер сам у кафану углавном ишо да попијем. Да има још и кувар у комбинацији, то би могло некако.
Ja mnogo lepo pevam,šta ocete,nesto od Sinana ili Jasara?
Ja mnogo lepo pevam,šta ocete,nesto od Sinana ili Jasara?

(http://www.youtube.com/watch?v=NXPW8ilfOsw)
Ja bih mogao da budem j*bac na violini oopslol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:37 am.