Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Najbolji put da se izgubi zena jeste da joj se pokaze zivot kakav joj se moze pruziti samo za nekoliko dana.Ona ce pokusati ponovo da ga dobije-ali sa nekim ko je kadar da joj ga pribavi trajno.
"Volim s drugim po gori hoditi,
glog zobati, s lista vodu piti,
studen kamen pod glavu metati,
no s nedragim po dvoru setati,
secer jesti, na svili spavati."
Najbolji put da se izgubi zena jeste da joj se pokaze zivot kakav joj se moze pruziti samo za nekoliko dana.Ona ce pokusati ponovo da ga dobije-ali sa nekim ko je kadar da joj ga pribavi trajno.

Nisu bwe sve zene materijalisti evil !

bilo nekada sad se pripoveda wink
samo im daj pare pa ces da vidis kako na sve zaborave
nema nishta bolje za zhenu, nego kad je finansijski nezavisna... lol
jos ako joj tu finansijsku nezavisnost omoguci muskarac wink

E ovako:
1. Mislim da je taj citat iz Trijumfalne kapije (Remark), pa nije zgorega da se citat stavi pod navodnike.

2. Nije istina . . . ima i drugih puteva; efikasnijih, bržih, manje neprijatnih, a u zavisnosti od ugla posmatranja i boljih.

3. Ako je pod 1 tačno - nije tačno! Ravic nije izgubio Joane, prema originalu . . . kraj knjige to lepo objašnjava.

4. Wink
"Veron"]Najbolji put da se izgubi zena jeste da joj se pokaze zivot kakav joj se moze pruziti samo za nekoliko dana.Ona ce pokusati ponovo da ga dobije-ali sa nekim ko je kadar da joj ga pribavi trajno.

Ja bih u ovom slucaju pokusala sama sa sobom 8) wink

bilo nekada sad se pripoveda wink
samo im daj pare pa ces da vidis kako na sve zaborave

A ja se pit'o sto je jezik tako arhaican... Smile

mene novac i slava ne zanimaju, zanima me samo novac Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

I u tom pokusaju naleti na meneeee par dana pa ide daljeee lollollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:49 am.