Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svedoci smo svakodnevnih sitnih kradja. Policija je pasivna, cesto i ne izlazi na pozive, kada izlazi, ne vrsi prikupljanje fizickih dokaza, jer sve to kosta. Sve se resava time da je to sitna kradja.
Drzava je cinicna, na takav nacin umesto socijalne politike zapravo dozvoljava siromasnom sloju stanovnistva da prezivi od tudjeg rada i muke.
Postenom gradjaninu su ruke vezane, zakon vam dozvoljava da delujete samo istom silom kojim vas i napadnu. Ako primenite vecu silu, imate sansu da i vi zaglavite u zatvoru. Ukoliko postavite zmiju otrovnicu ili razvucete struju u razne metalne predmete unutar svog poseda, neko od provalnika strada, bit cete zatvoreni zbog ugrozavanja tudje bezbednosti.
Upadaju u staracke kuce, maltretiraju ih dok ne odaju gde skrivaju novac, sitno potkradaju oluke, ograde, cupaju kablove iz zidova... Drzava je pasivna...

Dokle ce sve to da vodi? Lopovi ce se osiliti sve vise.

Danas su mi po mozda po sesti put presekli ogradu (ovog puta na 3 mesta), srecom ovog puta nisu nista uspeli da ukradu. Naravno, ``sitna`` steta, policija ne izlazi...

Kako se zastititi lopova? Sta ako fizicki nasrnu na pr moje roditelje ili decu? Kako se zastititi? Sta bi vi uradili da nadjete uljeza na vasem posedu, sa ocitom namerom kradje?
........... dje s´ gorki ebo sebe................. lollollol

Guten Morgen.............. :D
Djes Nato,pa di tebe prvu da ugledam ovdi,srece nemam Tongue
Djes Nato,pa di tebe prvu da ugledam ovdi,srece nemam Tongue

Bre............ Moram na posao............. cry

Sreca da pada kisa celu noc.......... To je spas.......

Veceras countdown.................. lollollol
Sa odbrojavas?Os se lansiras u nebesa veceras lol
Jok ba!

Zar ne igra veceras espanja............. Il kod vas dole sve kasni...............

lollollol
Kasni samo pojedinim zenskama al to neznaci da su trudne roll

A ti to o fuzbaleeeeeeeee!Praticu i ja,volem da gledam ko ce vise koseva da da lol
Svedoci smo svakodnevnih sitnih kradja. Policija je pasivna, cesto i ne izlazi na pozive, kada izlazi, ne vrsi prikupljanje fizickih dokaza, jer sve to kosta. Sve se resava time da je to sitna kradja.
Drzava je cinicna, na takav nacin umesto socijalne politike zapravo dozvoljava siromasnom sloju stanovnistva da prezivi od tudjeg rada i muke.
Postenom gradjaninu su ruke vezane, zakon vam dozvoljava da delujete samo istom silom kojim vas i napadnu. Ako primenite vecu silu, imate sansu da i vi zaglavite u zatvoru. Ukoliko postavite zmiju otrovnicu ili razvucete struju u razne metalne predmete unutar svog poseda, neko od provalnika strada, bit cete zatvoreni zbog ugrozavanja tudje bezbednosti.
Upadaju u staracke kuce, maltretiraju ih dok ne odaju gde skrivaju novac, sitno potkradaju oluke, ograde, cupaju kablove iz zidova... Drzava je pasivna...

Dokle ce sve to da vodi? Lopovi ce se osiliti sve vise.

Danas su mi po mozda po sesti put presekli ogradu (ovog puta na 3 mesta), srecom ovog puta nisu nista uspeli da ukradu. Naravno, ``sitna`` steta, policija ne izlazi...

Kako se zastititi lopova? Sta ako fizicki nasrnu na pr moje roditelje ili decu? Kako se zastititi? Sta bi vi uradili da nadjete uljeza na vasem posedu, sa ocitom namerom kradje?

Ubijam na mestu, bez komentara.

Kad ja pocnem da se dernjam, svi beze.

I dole u tom zaostalom naduvanom beogradu. Meni auto da ukrade ne moze niko. Cuvam strazu i odma koljem. To dole nije murija, vec banditi koji saradjuju sa lopovima.

Juce sam jednu budalu gurnula niz stepenice.

Kaze nece me prijavi, jer me voli.

A ja njemu - ma jebi se bre.

On kaze - volim tako agresivne devojke...........

shock
Kasni samo pojedinim zenskama al to neznaci da su trudne roll

A ti to o fuzbaleeeeeeeee!Praticu i ja,volem da gledam ko ce vise koseva da da lol

meni ne veruju da je fudball nastao u africi....... shock

nije ni cudo sto je onaj izbeglica iz ghana............ uzo talijano passaPORTA................. lollollol
Udaj se za njega,tako ces ga sjebes gore neg da je pao niz stepenice TongueTongueTongue
Udaj se za njega,tako ces ga sjebes gore neg da je pao niz stepenice TongueTongueTongue

Nemoj ba......... odma mi se POVRACA.............. crycry

kad mislim na udaju i na neverne pacenike koji sami sebe obmanjuju............................. 8)
Ma da nadjemo mi tebe nekog koj ce te malo smiri,a? wink

neka hvala, kao sto rekoh - tipovi su mi odvratni. lol

posebno balkanci................. 8)

neka hvala, kao sto rekoh - tipovi su mi odvratni. lol

posebno balkanci................. 8)

Bezte zene,Nata omrznula muski rod Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:53 am.