Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Posto veceras niste raspolozeni za zezanje nesto, ajde vi meni lepo malo mucnite glavicom i recite sta bi radili u ovoj situaciji...
Imate dete (u ovoj prici musko) koje je jos uvek maloletno (16god kada su se upoznali) i naleti na devojku stariju od sebe, ne mnogo ali i ta razlika u ovom godinama jeste velika, preciznije 4 godine.
Braniti se ne moze, posto ne vredi, pricati se moze, ali to je ko pisanje uz vetar, na jedno uvo udje na drugo izadje...
Ona je pametna cura, ide na fakultet, a on je pa bem mu misa dobar decko ali po ceo dan jos uvek igra igrice... Smile)) i onda pustis, mislis proce i prolazi ali polako vise od pola godine nikako da prodje...
Da li bi vi razgovarali sa devojkom i u tom slucaju sta joj reci...

p.s. iz price cujem da ona nece da raskinu...

paniciti ili cekati jos... pitanje je sada....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Pusti dete nek uživa, ponešto će i naučiti usput što će mu koristi tOkom život.

Niko se nije naučen rOdio, moja Kontra.

Kad se samo setim nekih svojih početaka, muka me Uvati...
jok frka... opusti se bre.... i pusti dete da uziva uzivotu.... wink
Nema svrhe mešati se na upadljiv način...a ni na neupadljiv...momak treba da ima devojke, ne razumem šta ti smeta...
Pusti neka uziva. Wink Sve dodje na svoje. Wink
Ništa bolje nego u 16.-oj "deljati" neku Matorku, to ti dOjde kao neki vid predvojničke Obuke.

Pucaš, nešto pogodiš, nešto Omašiš, niko ništa ne mOž ni da ti Zameri el si mlad..., ma vratio bih se i ja sad radO u šesnestu, samo kad bi mOgo.
Bre kontra daj.......... tipicno jugo...............

Moj bivsi je bio 13 godina mladji i????????????

U cemu je frka. Svako za sebe odlucuje. wink
Ništa bolje nego u 16.-oj "deljati" neku Matorku, to ti dOjde kao neki vid predvojničke Obuke.

Pucaš, nešto pogodiš, nešto Omašiš, niko ništa ne mOž ni da ti Zameri el si mlad..., ma vratio bih se i ja sad radO u šesnestu, samo kad bi mOgo.

hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa........... lollollol
sa kim da razgovaras?
alo,pusti sina da se kali!
uz nju ima da ocvrsne,posle nje ni jedna mu nece moci vise prodati,jeftine zenske fore,na koje padaju samo muskarci.
mlad je,ima vremena da pati i da preboli,a mozda shvati da su sve zene cvece,a on pcelac,koji mora svaku da oprasi.
i ne pravi budalu od decka,ako ti vec imas potrebu za tim.idi ulicom i pevaj,a ni slucajno se ne obracaj toj curi!
Izvini Nato, znam da je nEkulturno, pa kOlko ti ženO imaŠ godinica, ako si imala čak triNes godina mladjeg?

Sad si me ovim priznanjem iZnenadila, al baš.
To su hormoncici, hormoncici, hormoncici... lol
Izvini Nato, znam da je nEkulturno, pa kOlko ti ženO imaŠ godinica, ako si imala čak triNes godina mladjeg?

Sad si me ovim priznanjem iZnenadila, al baš.

TjaH.............. Umetnost, stavicu ti sliku na profil ako zelis...............

................ od mene i njega. 8)

Bio je pola spanac, lep kao slika..................

hteo je cak i da se zeni sa mnom, ali ja pobegla. lollollol
u je... hocete reci da sam totalni aut roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
u je... hocete reci da sam totalni aut roll

u najblazoj formi receno,DA!
Nisi ti out, ti si samo "zastitniska" majka. Wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:46 am.