Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovu temu sam videla/o kako god hocete na jednom drugom sajtu i smatram je apsolutno istinitom pa cu je preneti i ovde jer sam i sama dozivela razne neprijatnosti od muskaraca!

Imala sam solidan broj muskaraca i sa svima je prica bila ista,sve je ok,pokupe me uvece obavezno po mrklom mraku kolima,odvezu negde,ja im ga popusim ili sta vec radimo vrate me kuci i cao! Dva puta sam pokusala da zakazem vidjenje na javnom mestu i oba puta sam bila izvredjana i ponizavana.

Pa me interesuje zasto mozete da ga takvoj osobi stavite i uzivate dok vam ga ona balavi a plasite se da vas neko slucajno ne vidi sa istom i ako vas ona usrecuje mozda i vise od neke zene jer pristaje na sve?
Ovu temu sam videla/o kako god hocete na jednom drugom sajtu i smatram je apsolutno istinitom pa cu je preneti i ovde jer sam i sama dozivela razne neprijatnosti od muskaraca!

Imala sam solidan broj muskaraca i sa svima je prica bila ista,sve je ok,pokupe me uvece obavezno po mrklom mraku kolima,odvezu negde,ja im ga popusim ili sta vec radimo vrate me kuci i cao! Dva puta sam pokusala da zakazem vidjenje na javnom mestu i oba puta sam bila izvredjana i ponizavana.

Pa me interesuje zasto mozete da ga takvoj osobi stavite i uzivate dok vam ga ona balavi a plasite se da vas neko slucajno ne vidi sa istom i ako vas ona usrecuje mozda i vise od neke zene jer pristaje na sve?

samo si mi ti falio...

a mozda su te pokupili misleci da si zensko, pa ono ajd kada si vec tu mozes da im i popusis.... a posle su ipak shvatili da zena to bolje ume...
ae pali.. nemam nita protiv tebe, ali daj ne kukaj.. ili si musko ili nisi shock
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Došla konkurencija mrgreen

bi mu dao mrgreen

bi mu dao mrgreen

U mraku mrgreen

bi mu dao mrgreen

U mraku mrgreen

budalo mrgreen

shock ja sam u barseloni jednom pojebao trandzu,ne sa namerom,vec se desilo.bio je 90% zensko,onih 10%,cekao je da mu odseku jaja...bilo ok.ujutro sam se malo kajao,ali isto vece mislio sam na nju/njega....
Liči na neku Admin temu, slično kao i ona što je detetu opsovala mater pa nestala sa foruma...ili je neka zajebancija starog forumaša sa novim nikom...nemojte da se palite...ili se palite...ovakve udice najpre progutaju oni što misle da su pametni... lollollol
a shto da se ne pale/ ne palimo? shta tu ima losho? shock
Liči na neku Admin temu, slično kao i ona što je detetu opsovala mater pa nestala sa foruma...ili je neka zajebancija starog forumaša sa novim nikom...nemojte da se palite...ili se palite...ovakve udice najpre progutaju oni što misle da su pametni... lollollol

Nije nikakva zajebancija vec ozbiljna stvar,u svom zivotu nisam nikad imala gay muskarce vec samo one str8 i mnogo ozenjenih ali ipak sa nikim od njih jos pice nisam popila pa me interesuje da mi muskarci kazu zasto im nije lose da uzivaju ali se plase da priznaju da uzivaju
Pa jeste, još da popiješ i to piče pa da imaš kompletno sredžen život... lollollol

Nije nikakva zajebancija vec ozbiljna stvar,u svom zivotu nisam nikad imala gay muskarce vec samo one str8 i mnogo ozenjenih ali ipak sa nikim od njih jos pice nisam popila pa me interesuje da mi muskarci kazu zasto im nije lose da uzivaju ali se plase da priznaju da uzivaju

Pa to je LOGICNO................. Velika srbija............

Ko fol ne vole transe.............. a svi ga guglaju, a less guta.......... lollol
Znala sam da ste pedercine nedojebane............... 8)
Naš kako kriza u državi , što se mora mora se , nema se para za piće i ostalo lol

Trandzaupokusaju ne spada u te grupe nickova koje si naveo. Rekao bih da je original. Deluje kao iskrena osoba, koja je skrenula sa pravog puta.

PS. Vidim da se čak i Samo-jedan drži teme, pod uslovom da su tema poKušaji i poPušaji winklol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:46 am.