Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Postovani Admin,

Ovom prilikom bih Vas zamolila, da obrisete sve teme, jer nam one ne trebaju. Smile Dosta nam je jedna, jer je i ovako svaka tema totalni mish-mash svega i svacega. lol
Olaksali bi nam pracenje ovdasnjih zbivanja, jer ovako moramo da otvaramo stotine tema, da vidimo sta se desavalo dok nismo bili prisutni. :D

Unapred zahvalna, zbunjena i umorna od listanja.

Srdacan pozdrav,
SN
Nemoj da si na kraj srceTa..nek ostavi KALADONT I ASOCIJACIJE lolwink
ma i njih neka pobriše........... samo ova nek ostane, a i ne mora.................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ja kaladont nedam branicu ga zivotom...ako uztreba lolwink
lollollol
Ja sam skroz ozbiljna, jer ne vidim nikakvu poentu, da se "probijam kroz dzunglu" nepotrebnih tema, a znam da nije rec o temi. lol
Ja bih da mi obriše mozak.. shock
Zelim, da cujem sta Admin ima da kaze na ovo. :D
Admin ne daj se isprovocirati................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
I ja sam ozbiljna...nista drugoi ne citam do Kaladonta....nije FER 8) lol
Kaladont se koristi tri puta dnevno. Tongue
Kaladont se koristi tri puta dnevno. Tongue

eh, blago njemu..............Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Postovani Admin,

Ovom prilikom bih Vas zamolila, da obrisete sve teme, jer nam one ne trebaju. Smile Dosta nam je jedna, jer je i ovako svaka tema totalni mish-mash svega i svacega. lol
Olaksali bi nam pracenje ovdasnjih zbivanja, jer ovako moramo da otvaramo stotine tema, da vidimo sta se desavalo dok nismo bili prisutni. :D

Unapred zahvalna, zbunjena i umorna od listanja.

Srdacan pozdrav,
SN

naravno da to ne treba uraditi,jer te teme su nasa deca.
kakve teme,takvi roditelji.
obicno retardne teme nikad ne porastu,dok one zanimljive zive i uzor su drugima,inspiracija za kreaciju novih,boljih,interesantnijih tema.
Admine! Ne cini zlocin,autonazija je ravna ideji genocida! Nisi Bog,ne dozvoli da te vlast vodi. Ni one sto si obrisao nisi trebao,ali ajd nek ti bude.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:50 am.