Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Danas, kao moj poslednji radni dan (pre god.odmora) trebao bi da izgleda nekako opustenije...no, međutim, moj sef je odlucio jednom sitnicicom da me stavi na mesto hijerarhijskog pored(t)ka...i da mi da' do znanja, da je on ipak VRH vrhova, i da moze danas da mi zbog te jedne/JADNE sitnice, koja se zove ''datum'' pije krv i ostale tecnosti od bitnog znacaja za moje funkcionisanje...

Sad, ovo mozda nije najbolja, niti duhovita, tema, ali mene dusa za mnom boli, i evo imam dilemu, da li otici i od*ebati sve nezahvalnike, ili pustiti nekom, u kog licno ne verujem da dovede u ravnotezu to dobro i zlo? UnhappyUnhappyUnhappyUnhappy
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
dok ti shef ne kaze da konstantno prkosish autoritetima i neprekidno narushavash lanac komandne odgovornosti... sve je cool....

ma.... zabole te uvce za budalu... od sutra si daleko, a dok se vratish... njesra ce se zaboraviti... odjavi smesotresnog... wink
A sta mislis kako je meni...kad moram svakog jutra da ti kuvam kafu, zato i zbog toga sto ti zamisljas da si VRH vrhova....
sala mala

Da te dusa za sebe ne bi bolela, pali na odmor..i bas te zabole za to vreme ko, sta i kako....Ima vremena, razmisljaces kad se vratis rolllolwink
Ma duso, pokusala sam danas da mu budem na raspolaganju, odradila i svoje i njegove, slucajno sam datum u memorandumu zaboravila da izbrisem...Njemu je to bio dovoljan razlog da se mrsti na mene, meni je to bio dovoljan razlog da pokazem koliko sam slaba i zaplacem jer znam da ne mogu da ga bijem...mnogo toga uradim kad imam energije, sad priznajem u minusu sam, a on jos zna da naredi da dodjem sutra, iako mi je godisnji od 1-og....sta bi ti radila? roll :?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
roll Daj ti njega 'vamo da mi s njim popricamo Smile
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Previše se uzbuđavate oko ničega.... shock
Ja,klackalicu ne trpim,a pošto će opet i ko zna koliko puta
u narednim godinama,prc prc prccckati ja bi ga odjeboo i nahebo bih mu se maaaajkee i tako bih bio zadovoljan i smiren posle toga,a ti ako možeš da trpiš i hoćeš,onda nastavi i nek te duša bolii još višee evil
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ma duso, pokusala sam danas da mu budem na raspolaganju, odradila i svoje i njegove, slucajno sam datum u memorandumu zaboravila da izbrisem...Njemu je to bio dovoljan razlog da se mrsti na mene, meni je to bio dovoljan razlog da pokazem koliko sam slaba i zaplacem jer znam da ne mogu da ga bijem...mnogo toga uradim kad imam energije, sad priznajem u minusu sam, a on jos zna da naredi da dodjem sutra, iako mi je godisnji od 1-og....sta bi ti radila? roll :?

Ненчи, срећо наша па прави се Енглез, то увек пали.

Одштампај му меморандум САНУ на енглеском, остави на столу и запали

на годишњи. Наравно, остави и поруку "Пропитаћу те кад се вратим са

одмора."

wink
pa cemu sluzu sefovi nego da jebuckaju radnicku klasu?? a
Jeste i lakse se podnosi kad se namazes guscijom mascu... roll

...a kad ti to radi, bilo bi lepo bar da kaze da te voli Tongue
Ne vredi ništa da uradiš osim da dođeš u subotu i odradiš stočaru taj jebeni dan........jer i da ga biješ (kad bi bila jača) on bi opet rekao kako je on u pravu i kako je pametniji a svojim postupkom dokazuje svakog dana da je gluperda neviđena........idi na odmor zaboravi na posao i savet ako imaš službeni fon ostavi ga u firmi i pravdaj se po povratku sa odmora kako si bila van sebe zadnji radni dan,jer će mu sigurno nešto trebati dok si na svom zasluženom odmoru.
Iskreno?
Razocaran sam.
Osoba koja mene gleda kao na nizu vrstu, smatra da sam glup, mizeran i sta sve jos ne, dozvoljava sebi da zaplace jer joj se potkrala greska, koja je, uzgred receno, prilicno popravljiva.
Posao koji ja obavljam je prilicno stresan, imam podosta odgovornosti i najmanja greska moze prilicno da kosta, u svakom smislu. Ne sumnjam da je tvoj posao takodje od velike vaznosti i samim tim sto ga vec neko vreme obavljas trebalo bi da ti uliva neku sigurnost, nadam se da stojis iza svog rada i kao takva ne bi smela da dozvolis taj luksuz da te neko rasplace.
Kao sto rekoh, razocaran sam jer mi nisi delovala kao slabic, to ne.
Ja,klackalicu ne trpim,a pošto će opet i ko zna koliko puta
u narednim godinama,prc prc prccckati ja bi ga odjeboo i nahebo bih mu se maaaajkee i tako bih bio zadovoljan i smiren posle toga,a ti ako možeš da trpiš i hoćeš,onda nastavi i nek te duša bolii još višee evil

Dobar savet para vredi... 8)
nenka opusteno.. kreces na odmor lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
nenka opusteno.. kreces na odmor lol

Ma ne znam ni što ide na odmor kad se nije umorila dovoljno Tongue
nije ovo dodavanje soli na ranu,nemoj mislit lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:49 am.