Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Adrenalin i kada primecujete da je bas dostigao svoj vrhunac...

svako voli taj osecaj kada mu se dize adrenalin... sta ste sve spremni i sta radite da svoj adrenalin dignete do vrhunca kao sto i sami znamo, neki ljudi plesu, neki skacu iz aviona, neki idu na veslanje, neki pak zajebavaju druge i njima dizu pristisak, ali to nje tema Smile ...

posto sam postavljacica teme da vam kazem kako ja dizem.... adrenalin njemu, neeee nego sebi...

ja dok sam zivela u gradu imala sam lud hobi, trcala sam preko puta kada je crveno, nemam pojma zasto a to me bas ono dizalo (verovatno zato sto sam sa sela gde su auti bili tako retka pojava), a sada me dragi doveo opet u selo i sada vozim bajs, aaaa, vi mislite pa kako ti je to dizanje adrenalina, ali to nije bilo kakav bajs, to vam je bajs bez kocnica (pitam se da li je to namerno mi poklonio ili...bolje da ne perem sudove, mnogo razmisljam tada...) sada vi opet mislite ma i sta ce ti kocnice, ali ako vam kazem da zivimo na brdovitom terenu (eh da sam ja u svojoj Vojvodini gde bi meni kraj bio sa tim bajsom), onda shvatate da bez kocnica ne mogu bas da stanem kada se spustam niz brda...e i tako vozim ja taj moj bajs i svaki put gledam kada cu da pokupim nekog pesaka, auto, mozda koji traktor i verovali ili neeeee, dok ja stignem do zeljenog cilja sva treperim, verovatno sam preterala u dozi ... isitnice mogu mnogo da znace adrenalinu, ako niste znali Tongue

i sada lepo ja vas pitam kada se vama najlakse ili najbolje dize...msm adrenalin Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Wink

<br /
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:17 pm.