Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Jedno vreme nisam posecivala sajt tj forum a sad dodjem kao padobranac svremena na vreme , nemam toliko zelje , vremena a ni potrebe za ovim vidom druzenja !Cak i ljudi sa kojima sam imala konflikt ostali su mi negde dragi, boze moj glupo bi bilo da se sa svima slazes ili da te svi vole, tada bi forum izgubio draz da se svi volimo !
Mislim da sam jednom temom juce iznenadila neke clanove, ali eto doslo vreme kada postajes ono sto jesi (zrela osoba, godine itd)

Svrha otvaranje ove teme je jedan post , koji je ostavljen na mojoj staroj temi , nemam nista protiv da svako kaze svoje misljenje ali ono sto mi smeta je da neko proziva bez osnova i plus sto je tema sta mislite o avataru osobe iznad ! Da pojasnim nekima koji su se ovde zaslepili mrznjom, teorijama zavere i cega sve ne, da je na avatru jedno dete koje nikako ne moze bitii Peder , mislim da je ruzno nazvati nekog peder ! Doticnoj osobi nisam rekla nista niti planiram i ako deluje da ga prozivam , ali je ovo samo znak da smo dotakli dno kad nam ni slika deteta nije svetinja tj dete, meni jeste i uvek ce mi dete biti svetinja , kao sto mi je majka !

Toliko o tome, hvala i izvinjavam se onima koji ce prevrnut ocima za temu, ali morala sam reci !
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:52 am.