Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zaludna sam nesto ovih dana pa dok cistim, mlatim praznu slamu, pravim zimnicu i ostale razonode, razmisljam, dal da se udavam ili da se samo "zabavljam"? Ako se udam i on ima jos krava, jos njive koje treba obradjivati, staru majku koju treba gledati....figurativno naravno, to samo znaci da cu da se usosim i nema mi vise svracanja na forum, nego rmbacenje od jutra do sutra, pa ako nas Bog blagoslovi jos sa decom na'ebala sam ko zuti ili jos bolje CRNi roll S druge strane ako se ne udam nego odlucim samo da se "zabavljam" pitanje je koliko dugo ce meni biti zabavno to zabavljanje, ja se brzo zasitim i postane mi dosadno roll On je sve ono sto mogu da pozelim od muskarca, a ja nisam normalna gde trazim pomoc, u stvari vecina vas je vec razvedena ili u nekim brakovima ili vezama tako da i nije toliko nelogicno, pomoc u odluci bi mogla i ovde da se dobije roll
ce da nas ispreskace...sad ce da kaze vi idite na pp pa se tamo dopisujte hahahahaaha
Ja ne bih, a Ti kako oces........ roll
Ja ne bih, a Ti kako oces........ roll

ma tebe nisam ni pitala da se udas za mene BRe jos roll
Brate sto se mesas,devojka pitala mene ja reko da
Brate sto se mesas,devojka pitala mene ja reko da

"brate" ne pricaj gluposti nego daj svoje misljenje ako ga imas, ako nemas slobodno nemoj da pises na ovoj temi
Udaj se...ovako nikom nisi interesantna. Svi moji prijatelji i ja se medžusobno pozdravljamo rečenicom...jesi li šta tudže? Ako nisi tudža...onda nikom i ne trebaš... shock
Udaj se...ovako nikom nisi interesantna. Svi moji prijatelji i ja se medžusobno pozdravljamo rečenicom...jesi li šta tudže? Ako nisi tudža...onda nikom i ne trebaš... shock

bre kapetane pa nisam otvorila temu "kako da se samoubijem" nego se meni cini da me tako savetujes cisto sto da samo meni bude lepo lol
štaš se udavati, ... da je lepo ne bi se razvodili, ... jedan bebac i mirna Bačka
Sačekaj da te ja oplevim pa se udavaj.......brak će ti biti divan posle mene wink
Ili se udaj pa da te ja oplevim...brak če ti biti pakao posle mene... lol
bem ti takvu pomoc roll vi se zajebavate a ja sam u ozbiljnoj dilemi roll
Da sam na tvom mestu, ja bih poslusala mene, i udala se!
Msm, sto da samo meni bude tako kako mi je... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:01 am.