Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

kakvog ste misljenja vezano za ovu tematiku i problematiku? wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
svi se zakunu na vernost i skoro pa svi ne održe reč-bitange
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

juuu sto ti imas lose misljenje o zenama lollollol

nije to loše mišljenje,to ja iz praksee lol

Sladjo on je rekao "svi" sto znaci muskarci lollollol
ja sam sklapao i potpisivao twice braka,i svakome se čita isto i svi potpišu,i svi posle nekog vremena zaborave šta su potpisali i nastane opšti hebarniikkk Tongue a opravdanja su ,,on je prvi,,
ja sam sklapao i potpisivao twice braka,i svakome se čita isto i svi potpišu,i svi posle nekog vremena zaborave šta su potpisali i nastane opšti hebarniikkk Tongue a opravdanja su ,,on je prvi,,

Kazu treca sreca lolTongue

pa kako da ti kazu "Sejlore ti si mi dragi drugi" , mislim ne ide bre nikako roll
kakvog ste misljenja vezano za ovu tematiku i problematiku?

Da...........Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Ma ,,on je prvi prevario,,pa onda mu ona vraćaa iz sve snageeee
Ma ,,on je prvi prevario,,pa onda mu ona vraćaa iz sve snageeee

a jok nego ce sa pola snage da mu vrati, pa nece zena da se bruka bre roll
Da nisam ćaknut ja bi se ženio.... shock
kakvog ste misljenja vezano za ovu tematiku i problematiku? wink

može se napraviti i "slobodan brak", ala Demi Mur, ... dogovoriš se preko papira s mužićem, da možeš da se seksaš i u braku s drugim likovima ... potpišete i teraj ...
Jbg.to se zove predbracni Ugovor...ja sam mislila na eventualnu toleranciju medju partnerima/bracnim sapatnicima, kako bi to i dokle funkcionisalo, ukoliko bi se i pristalo na takvu neku (nepoptpisanu) varijantu? wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:35 pm.