Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Evo, ja sam malo procunjao. Registrovao sam se pre nedelju-dve... ne brojim dane. I neredovno sam gledao šta tu ima, komunicirao s onim ko bi naišao... isprva me je obradovalo što ima itekako zanimljivih žena...

Jutros me nije mrzelo - pa sam probrao po raznim profilima, da vidim koga ima...
I nešto gledam po profilima...

Toliko mnogo žena kaže da im treba neko iskren. Da im treba neko ko ume da voli...

Ja nikad nisam imao problema s tim.
Niko me nije učio, niti sam to igde čitao - malo šta je delikatno i lepo kao otvaranje i negovanje jednog ženskog bića, dok ona ne procveta. Najveće zadovoljstvo zavođenja i jeste u njenom sjaju, kada je lepa zato što je voljena, to zna i pusti krila...

... i pitam se - zar je to toliko retko? Zar stvarno neko može da bude ravnodušan, ili gluv na žensku senzualnost?
Ima žena koje vrlo jasno projektuju ogorčenost oko ovoga, na profilu... Ima ih koje su toliko nepoverljive da im nikakva iskrenost nije dovoljna da bi spustile gard....
Jedna moja bivša nekoć me je pitala "gde si naučio..." (da ne pričam sad, džentlmen, je li...) ... nije joj palo na pamet da sam je prosto - voleo... Ne postoji tehne, ne postoji znanje tu...

Jel' te, dame... zar je stvarno retko da neko ume da vam se neko podvuče pod kožu time što ume da se ponaša prema ženi kako valja?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:13 am.