Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Obzirom da nema Tikomira, a naidjoh na nesto interesantno,
reših da to podelim sa vama....

Ako neko zna nesto vise o ovome, neka pise, da vidimo i mi odakle ovakve TROPSKE VRUCINE........

gundj...

Dzoni
Daj nemojte biti tako skrti sa tim tropskim vrucinama ...daj malo prebacite sjeverno ...evo ja se necu zaliti na temperaturu .. lol
kod jedne moje prijateljice pre neki dan u Bg auto pokazao 62°C. kad mi je rekla ja mislila da lupeta. mozda i nije lupetala shockroll
kod jedne moje prijateljice pre neki dan u Bg auto pokazao 62°C. kad mi je rekla ja mislila da lupeta. mozda i nije lupetala shockroll

mozda je to bila brzina??! :?

mozda je to bila brzina??! :?

lollollol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ja mislim da je ona Jana ljuta na nas pa je uperila onaj vreli vazduh iz Afrike sve na Srbiju, sta smo joj mi skrivili ne znam ali me ne bi iznenadio takav gest od nje roll
Značiii,opet ću morat po ceo dan moreee
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Značiii,opet ću morat po ceo dan oreee

jadan ti, oraces :D

neka ste se vi meni dogovorili................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
Obzirom da nema Tikomira, a naidjoh na nesto interesantno,
reših da to podelim sa vama....

Ako neko zna nesto vise o ovome, neka pise, da vidimo i mi odakle ovakve TROPSKE VRUCINE........

gundj...

Meni se cini da kod tebe ugrijalo ,jos od januara meseca Smile))))
Dogovor kuću gradi,ako uspijemo da se dogovorimo lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

ja kuce vise ne gradim, sto sam gradila gradila sam twisted

axa kaži to Uziju............ i on tako stane u dvorište i sve dogovorom kuću gradi......... on se dogovara, a cigle se same ređaju............Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
ne ispustas tog Uzija od jutros , zagrizla ko pit bulic
a tebe krivo što s mene progovara jednom mesečno a s tebe jok..................Smile))

nemo si ljubomorna..............Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:08 pm.