Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Organizovano udaranje kruske na Kalemegdanu!!!Zainteresovani ,prijavite se ovde...polazak po dogovoru!!
a sto udarate te kruske?
xa xaaa :D
leci nervozu,frustracije,izbacuje negativnu energiju...
dobro to sto leci to sam i pretpostavila da je neka nervoza u pitanju...

nego ja eto opet sto bas kruska?

jel moze i jabuka,dunja,sljiva...doduse ne znam mozda ima samo kruske na Kalemegdanu...
dobro to sto leci to sam i pretpostavila da je neka nervoza u pitanju...

nego ja eto opet sto bas kruska?

jel moze i jabuka,dunja,sljiva...doduse ne znam mozda ima samo kruske na Kalemegdanu...

to bi morao vec neki seoski djilkosh da ti objasni..ja sam samo organizator puta!! A ti Bylo mozes da patentiras neku drugu vocku roll
ma ne bre ja sam samo onako pitala...kopkalo me...uzivaj...
ma ne bre ja sam samo onako pitala...kopkalo me...uzivaj...
nema uzivanja bez kruske :D
a sto udarate te kruske?

lunaparkovske kruške za udaranje ... obična kožna vreća puna peska, izgleda kruške ... i tuci, i meri snagu udarca ... pražnjenje za budale
a sto udarate te kruske?

lunaparkovske kruške za udaranje ... obična kožna vreća puna peska, izgleda kruške ... i tuci, i meri snagu udarca ... pražnjenje za budale
vvvrrhhh lollollol
Organizovano udaranje kruske na Kalemegdanu!!!Zainteresovani ,prijavite se ovde...polazak po dogovoru!!

Ti si napisao da živiš u Amsterdamu. Znači li to da dolaziš u Bgd uskoro :?: Meni je Kalemegdan blizu, pa mogu da idem da tresnemo krušku poneki put Smile

Ti si napisao da živiš u Amsterdamu. Znači li to da dolaziš u Bgd uskoro :?: Meni je Kalemegdan blizu, pa mogu da idem da tresnemo krušku poneki put Smile
zbog KRUSKE prelazim 1800km sa zadovoljstvom shock
bar kombi da napunimo zainteresovanima :D
Ko nabije taj dobije ...jednom prilikom sam gledao lika kad je profulao krusku i udario u drzac kruske uuuuu bilo je bolno ali se lagano povukao (bio je sa djevojkom ) ....a onda smo negdje u daljini culi riku lavova lollollol
ccccccc ja udarila nogom jednom .......nisam promašila, ali je bilo opet bolno... shockroll

a početak poruke: druga igra je u pitanju.....slabo ti vašare znaš (nemoj da se ljutiš)....ranije je bila igra sa staklenim flašama oko kojih su novčanice zalepljene i baca se gumeni obruč, sada je nešto modernije, sa bazenčićem i patkicam sa novcem hahahah čudo kako muškarci vole igračke i u starijem dobu lollollollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ha ha ha vasare stvarno neznam ...to je citat koji mi je pao na pamet
a odkud sam ga pokupio pojma nema...mi muskarci i dokazivanje neznam sta da ti kazem ...za sebe licno mogu da kazem da je vrijeme dokazivanja bilo suludo i bolno he he he a sad patkica i nabacivanja gumica ...to mi sve nesto zvuci kao fetis he he lollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:05 am.