Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

A sto ces uskoro zveknuti o ledinu,nisi ni svestan 8)
Za jubilarnu 4000-tu poruku,nije bas meni moralo da se odgovori oops
Pamtim greske u kucanju na jednoj temi,susedna slova na tastaturi se lako promase...sta ti sve ovo treba? shock

Ne pratim brojke wink

Ne pratim brojke wink

Nisam ni rekao za sebe da sam brojka oops
Registrovanih korisnika: CrazyTrain, nell, sladja_, zomby

Aktivni posmatrac 8)
Dok to mossad ne ispita nek sve bude tajna.... shock
Istrajan u nameri,lud ce naci zbunjenog 8)

Ne pratim brojke wink

Pa niko i ne kaže da jesi...matematičari se još uvek spore oko toga da li je nula broj ili znak... lollollol

Ne pratim brojke wink

Pa niko i ne kaže da jesi...matematičari se još uvek spore oko toga da li je nula broj ili znak... lollollol

......

Hočeš da ostaviš mobilni, može. Hočeš da se vidimo, rado. Imaš neki razlog da pominješ moju gospodžu? Ma jebem li ti i oca i majku klošarsku...

A zasto ovo nisi napisao na javno nego na pp? shock Zbog poslednje recinice?Cccccccc,al si se ti iznervirao rollTongue
Samo da pojasnim temu.Nije za svakog.Da ne bih otvarao temu nekome,racunao sam da ce se sam javiti.Nisam dugo cekao.Naime,obracam se onom bez muda.Mrsko mi je citati bezmudne poruke koje nisu javne a jos manje one teme koje su otvorene sa budibogsnama profila a ticu se mene i moje porodice.Zelim takvoj personi da ima brojnu porodicu i da joj se vrati ono sto meni zeli.Dakle,tema je zakljucena.Osim ako ,,to,, koje spominjem,ima zelju da se obrati.Zakljucujem da nece.Pametnom i jedna dosta.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:11 pm.