Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

pa.... hmmmm svasta mi pada na pamet... opa cupa ili tako nesto... npr i ucenje... pisanje.... wink :D
Zavisi od velicine stola lol

lollollollollol

pa masivan... orahovina.... lol

lollollollollol

uh, i meni pada ne pamet sto i tebi... mmmmmmmmmmmmm
telepatija, sta li??? Tongue
Kod kuče na stolu samo jedem. Na poslu znam da stavim na sto jastuke od stolica...pa onda dremnem sat, dva... shock

lollollollollol

Ko se jednom o sto opeče, i na stolici pazi šta radi! oopsoopsoops
Ako astal ima fijoku,nis ne radim na njega.Jednom mi upanula jajca i od tad nece da moze oops
Sigurno si sebi dodavao majonez na viršle...moraš više da paziš kad se samozadovoljavaš. Ako ikad nadžeš išta žensko...mogao bi tako nestručno da povrediš i sebe i nju... lol
Ja vidim da si ti stručnjak za seks sa nameštajem...valjda če jednom da se pojavi i neko pravo žensko. Nemoj da očajavaš ako ni jedna neče...žene generalno ne vole patetikuse i kretenikuse. Ali zato možeš da platiš neku ravu ku...samo nemoj sad da zakukaš kako ni para nemaš...što me nikako ne bi začudilo... lollollol
Sta sa parama?Bas nesto i nemam,da se pohvalim.A lepo su mi nudili da idem na kurs pa da radim isti posao kao ti.Dobar dan ili vece,sta imate,sta nemate...dvajs evrica.Plus redovna plata i spavanje na stolici od 3 do 5 ili 4 do 6,zavisno od smene lol
Sta sa parama?Bas nesto i nemam,da se pohvalim.A lepo su mi nudili da idem na kurs pa da radim isti posao kao ti.Dobar dan ili vece,sta imate,sta nemate...dvajs dindži.Plus redovna plata i spavanje na stolici od 3 do 5 ili 4 do 6,zavisno od smene lol

Pa tebi su nudili da budeš baba sera...a to nije ni slično onome što ja radim. Trebao si da prihvatiš...ko zna kad češ ponovo da dobiješ tako dobru ponudu... lollol
Sta imas protiv baba-sera?Posteno zaradjuju za razliku od tebe wink
Ti o meni ne znaš ništa...a baba-sera? Vidiš, to je posao koji može da radi svako, čak i osoba bez mozga...a tebe ni tu nisu primili... lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:14 pm.