Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Budale su oduvek osudžene da nemaju prijatelje...a i oni koji im glume prijatelje...to čine samo da bi mogli lakše da zajebavaju budalu. Pa na kraju budala zaključi...da su mu prijatelji najgori neprijatelji. A nikad mu ne padne na pamet to...da je manja budala, možda bi i imao prave prijatelje... 8)
BAs sam neki neprijtelj, umem da zabiberim onako strucno... Tongue
nedjelujes uopste tako pin up girl ali hajde kako vi kazala :D
ma to znam ali hajde sad me iznenadi he he
nece da moze, ostacu bez prstici... Tonguelol
Naravno da ne, nego kad se Crazy pojavi ostacu brez prstica, sto lupam po njegovoj temi.... lol 8)
predlozio sam mu cepove za hemroide ali nije me skroz skontao he he he
Budale su oduvek osudžene da nemaju prijatelje...a i oni koji im glume prijatelje...to čine samo da bi mogli lakše da zajebavaju budalu. Pa na kraju budala zaključi...da su mu prijatelji najgori neprijatelji. A nikad mu ne padne na pamet to...da je manja budala, možda bi i imao prave prijatelje... 8)

Ova tema nema nikakve veze samnom :D
A da sam ocekivao upecati retarda na foru,jesam Tongue
predlozio sam mu cepove za hemroide ali nije me skroz skontao he he he

Hemroide?Sreca pa se ne kontamo hi hi hi Tongue

Ta je tema tvoja životna priča...i verovatno se još od malena, kad popiješ bananu, vadiš kako je to bila neka fora. Mene ne možeš da prevariš mali patetikuse...jer ni hiljadu tvojih šatro zajebancija...ne može da sakrije istinu o malom, prezrenom kretenčiču... lollol

Ta je tema tvoja životna priča...i verovatno se još od malena, kad popiješ bananu, vadiš kako je to bila neka fora. Mene ne možeš da prevariš mali patetikuse...jer ni hiljadu tvojih šatro zajebancija...ne može da sakrije istinu o malom, prezrenom kretenčiču... lollol

Fora je da me ne ignorises kao sto si jedno vreme i radio.Vidis,uspevam.A ti?Kako si? Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:26 pm.