Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

O bože... roll

Vidim da je u toku neka akcija masovnog dovodženja novih likova na forum (ili prefarbavanja starih)...pa onda kao proizvod toga...i masovno otvaranje novih (starih) tema. Mislim da smo svi shvatili, samo nemojte više, molim vas...ima dovoljno glupih tema i medžu postoječim, prestanite da nas zatrpavate novim... wink
smeta ti sexi ves ili sexi shop? nemoj tako...pa mene obasuli porukama a ti kritikujes..... lollollollol
smeta ti sexi ves ili sexi shop? nemoj tako...pa mene obasuli porukama a ti kritikujes..... lollollollol

E to verujem... lollollol
A taman sam mislio da otvorim ovakvu temuu,a sad bi mogo podtemu,,degi sve turate ono što kupite u taj shop,,
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ja sam jednom kupio neke lubrikante. Nešto mi škripala kapija...a nigde da nadžem WD 40. Nije se loše pokazalo...osim što mi sad kapija miriše na malinu... shock
Svaki veš na ženi koja je raspoložena da ga skine je seksi veš!

Seksi šop nema nikakve veze sa tim. Smile

Mada,
lubrikant,

Možda najpametnija stvar koju je ikakav seksi šop mogao da mi ponudi. I to ona mala, diskretna pakovanja što se lako nose,
jer uglavnom ne treba,
dok ne zatreba...

U apotekama se prodaje samo Durex.

Nekom genijalcu iz Durex-a je palo na pamet da prodaje samo pakovanja od 50ml, kao da svi jebemo slonove u menopauzi.
Šta bre da mažem sa tim ...
Tu je i neki sistem uvrtanja dizne, ne kapiraju da nam IQ u tim trenucima ne postoji.
I kojem genijalcu je palo na pamet da meša šljokice u to čudo?
Izgleda totalno nadrealno.
A nadrealno nije ono što želim da vidim.

Muke ježove. oops
maslinovo ulje,dooomaaćeeeee,mirišeee..12 evra litar,ja kupio jutros na zelenoj pijaci,lubrikant za salatuuu lollol i na ribu ga sipam obavezno
maslinovo ulje,dooomaaćeeeee,mirišeee..12 evra litar,ja kupio jutros na zelenoj pijaci,lubrikant za salatuuu lolloli na ribu ga sipam obavezno

Znači, tebe da ne pitamo o ukusima vagina? lollollol
maslinovo ulje,dooomaaćeeeee,mirišeee..12 evra litar,ja kupio jutros na zelenoj pijaci,lubrikant za salatuuu lolloli na ribu ga sipam obavezno

Znači, tebe da ne pitamo o ukusima vagina? lollollol

Ma, kad bi se setio kakvog je ukusa ja bi vi rekaaa..ovakooo,samo ve gledam i nagadjam,sećam se da su mi zubi propali od nečesove kiseline iz te rabote,i sad vazda uspem maslinovog ulja da to razbijee,ove sam platiooo sskuupoo,ako mi i oni propanuuu..a nemam socijalnoo jas am naheboooo.......
ja uobičajeno.. doručak.. po mogućnosti burek s meso.. lol
ne obilazim ih cesto..tri puta bila i tri puta kupila vibrator oops
i uvek sam naletela na istog prodavca :?
(poslednji put crkoh od blama) oops
ne obilazim ih cesto..tri puta bila i tri puta kupila vibrator oops
i uvek sam naletela na istog prodavca :?
(poslednji put crkoh od blama) oops

a tela si samo leba da kupis roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:03 am.