Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mobing moze biti fizicki psihicki i sexualni. Kako i kada reagovati i odbraniti se? svaka osoba moze biti zrtva mobinga. Sta mislite o tome?
ja pristajem da me mobinguje neka dooobra šeficaaaa lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Fizicki, psihicki ili sexualno? lolwink
meni se kosa najezi kad cujem da neko izgovori tu rec twisted
meni se kosa najezi kad cujem da neko izgovori tu rec twisted

Koju? Fizički, psi'ički ili sexualno? roll
ma tu na M, culi ljudi pa im se dopala strana rec i trpaju je i gde treba i gde ne treba a najcesce nema veze sa zivotom twisted
Wiki kaze vako "Mobing, uznemiravanje, šikaniranje na poslu (eng. „mobbing“ - kovanica od glagola „to mob“, što znači prostački napasti, nasrnuti) je specifični oblik ponašanja i patološka (neprijateljska i netička) komunikacija na radnom mestu, kada jedna osoba ili grupa osoba psihički (moralno) zlostavlja i ponižava drugu osobu, sa ciljem ugrožavanja njenog ugleda, časti, ljudskog dostojanstva i integriteta, sve do eliminacije sa radnog mesta. Žrtva mobinga može postati svaka zaposlena osoba, bez obzira na pol, godine života, socijalni status, rasu, spoljašnji izgled, stepen obrazovanja ili profesionalnu poziciju. Zlostavljana osoba (u mobingu) je bespomoćna, najčešće u nemogućnosti da se odbrani. O mobingu govorimo kao dinamičkom procesu, koji se sastoji od različitih tipova ponašanja koji se razvijaju tokom vremena, najmanje jednom nedeljno, tokom najmanje šest meseci. Mobing je široko rasprostranjena pojava u svetu, čije se posledice reflektuju na pojedinca, socijalno okruženje, radnu sredinu, i zato zahteva multidisciplinarni pristup sa psihološkog, medicinskog, socijološkog i pravnog aspekta, u cilju njegovog blagovremenog prepoznavanja, prevencije, informisanja i edukacije."

EBO vas mobbing, sto ne koristite lepo srpsku rec zlostvljanje na radnom mestu twistedevil
Kad ti neko posalje poruku ,upadaj u krevet da se mazimo ,jel to spada u sexsualno ili psihicko uznemiravanje roll
To spada u ono...kao ljubav wink

Sam da pitam,jel onog kome stalno spada kazu da je pravo spadalo il ja jopet pojma neznam roll
Kad ti neko posalje poruku ,upadaj u krevet da se mazimo ,jel to spada u sexsualno ili psihicko uznemiravanje roll

Sve zavisi jel ti je šef na poslu il u kući.... shockshockshock

Paaaaa, ako te laže i hoće zapravo samo da spava, onda je definitivno sexualno (da ne kažem *ebanje u mozak). roll
Mobing moze biti fizicki psihicki i sexualni. Kako i kada reagovati i odbraniti se? svaka osoba moze biti zrtva mobinga. Sta mislite o tome?

paaa mislimo o tome...............Smile))
Donna..
[quote="BlondJaneBlond"

EBO vas mobbing, sto ne koristite lepo srpsku rec zlostvljanje na radnom mestu twistedevil[/quote]

pa mobing fensi zveci.... lol

A što ja o tome da mislim...nek misle ovi/ove što ih ja mobingujem... shock

lollollol

Fizicki, psihicki ili sexualno? lolwink

ma nek čini od mene štojoj je volja lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:30 pm.