Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jel' ti to hiperventiliras il' me jebes?
Prijatelju, ovo nije tema za forum...to ti i tvoj jebač treba da razrešite u četiri oka... lollollol
Hiperventilacija

Lečenje

Terapijske mere sastoje se od razgovora i smirivanja pacijenta, zatim stavljanja kesice ili rukavice na bolesnikova usta i nos, da bi udisao već izdahnuti vazduh s većim sadržajem CO2. U obzir dolazi i premedikacija anksioliticima. Bolesnik koji se nalazi u stanju hiperventilacije zahteva mir i pažnju, a u nekim slučajevima, kao na primer, posle ronjenja, mora se primeniti veštačko disanje.

lollollol
Prijatelju, ovo nije tema za forum...to ti i tvoj jebač treba da razrešite u četiri oka... lollollol

Dule pa nemoj tako ja nemam jebaca ja samo imam krojaca Smile
Hiperventilacija

Lečenje

Terapijske mere sastoje se od razgovora i smirivanja pacijenta, zatim stavljanja kesice ili rukavice na bolesnikova usta i nos, da bi udisao već izdahnuti vazduh s većim sadržajem CO2. U obzir dolazi i premedikacija anksioliticima. Bolesnik koji se nalazi u stanju hiperventilacije zahteva mir i pažnju, a u nekim slučajevima, kao na primer, posle ronjenja, mora se primeniti veštačko disanje.

lollollol

uz to dodaj malo horsa dobicu morsku bolest covece Smile

Hahaha, ovo ne mož biti nikI nov, samo neko stari. Jel tako Stevo? lollol

Hahaha, ovo ne mož biti nikI nov, samo neko stari. Jel tako Stevo? lollol

nije kapetane Smile nije oćeš da popaseš disciplinsku komisiju kad se vratimo, a Smile
Gledaju u kuglu,karte,al ovaj gadja gleduci u supak lol
Gledaju u kuglu,karte,al ovaj gadja gleduci u supak lol

ajde kapetane zika me drma do jaja,nista ma ni da takne, ma kao limunadu da sam popio ,ma gde limon bas prija Smile lolol
Obican lemon ili bitera? Tongue

Sidu,ljeći kolko je dobar,jebes mi mater :D
Obican lemon ili bitera? Tongue

Sidu,ljeći kolko je dobar,jebes mi mater :D

Znaci...jasno mi je Tongue

pa ovaj ti tepa...tztztz

lele i qq
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:25 am.